Zaginiony odnalazł się

Gostyńska policja odwołała poszukiwanie mieszkańca Gogolewa, które zostało zgłoszone przez jego byłą żonę. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy, a samo zgłoszenie zaginięcia przez byłą żonę uważa za nieuzasadnione.

Informacja o zaginięciu 44-letniego mieszkańca Gogolewa pojawiła się wczoraj. Kilka godzin później mężczyzna ten wrócił do miejsca zamieszkania. – Tuż przed godziną 22:00 zgłaszająca zaginięcie była żona 44-latka zadzwoniła z informacją, że mężczyzna znajduje się już w miejscu zamieszkania. Policjanci pojechali sprawdzić tę informację i zapytać o szczegóły. Usłyszeli, że mężczyzna jest osobą wolną i ma prawo do przebywania, gdzie tylko ma ochotę. Mężczyzna uznał też, że  zgłoszenie jego zaginięcia przez byłą żonę było niczym nieuzasadnione – mówi Sebastian Myszkiewicz, rzecznik prasowy KPP w Gostyniu.

 

 

 

 

za http://www.gostyn24.pl

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7185018 osób.
realizacja 2011: studio fabryka