Słoneczny Dzień Dziecka w Gogolewie

W niedzielę, 16 czerwca br. ,na placu przy sali wiejskiej w Gogolewie było gwarno, radośnie,wesoło,słonecznie, ciepło i miło. A to wszystko za sprawą najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w tym właśnie dniu zorganizowali Dzień Dziecka w naszej miejscowości.

Piękna pogoda była sprzymierzeńcem organizatorów i frekfencja nie zawiodła, a zgromadzonych przywitali Sołtys Gogolewa - Janusz Bogdański oraz Radna Gminy Krobia Genowefa Skrobała.

Na przybyłe , wraz z rodzicami, dzieci czekały przygotowane dla nich atrakcje.  Nad placem "królował" dmuchany zamek , z którego dzieci ochoczo korzystały . Można było także wykazać się umiejętnościami akrobatycznymi na trampolinie. Jak zwykle przy tego typu impreazach na wysokości zadania stanęli strażacy z miejscowej jednostki OSP, do wozu których dzieciaki dosłownie lgnęły, niejednokrotnie cierpliwie czekając w kolejce.

Od organizatorów najmłodsi zostali obdarowani, lodami i sokami, starsi zaś mogli skosztować placka i kawy. Należy także wspomnieć ,że swoją muzyką czas zebranym umilał - Dj Carmelo.

Roześmiane buzie dzieci były najlepszym dowodem na to ,że takie imprezy na stałe powinny się wpisać w kalendrzarz Gogolewa.

 

 

tekst/fot. WojDor

 

 

 

 Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7184969 osób.
realizacja 2011: studio fabryka