SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

9 marca 2017r odbyło się spotkanie członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Jak to co oku bywa, podczas tego spotkania, był także czas na analizę działalności organizacji.

        Słowa powitania i garść życzeń do koleżanek z koła skierowała Przewodnicząca - Grażyna Robaszyńska, która prowadziła spotkanie. Po niej głos zabrała skarbnik koła - Marzena Franciszczak, która przedstawiła członkiniom sytuację finansową.

        W tym szczególnym dniu obecni byli także zaproszeni goście : Genowefa Skrobała - radna Gminy Krobia, Adam Franciszczak - sołtys Gogolewa oraz członkowie Rady Sołeckiej. Obecne w sali panie usłyszały szereg życzeń zarówno z ust pani radnej jak i sołtysa. Pan Franciszczak wręczył także każdej z pań kwiat w imieniu władz wsi.

 

 

 

tekst/fot/WojDor

      

 
Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200588 osób.
realizacja 2011: studio fabryka