Proponuję rozsądek ! - zdjęcia

Plac ,za salą wiejską w Gogolewie, często bywa miejscem gdzie "kierowcy" ze sportową żyłką próbują swoje "bolidy ".

Jakkolwiek wolnego terenu  jest tam sporo, to chyba nie jest to odpowiednie miejce na tego typu triki. Głównie chodzi o to, iż kamyszki wysypywane spod kół pojazdu mogą trafić, w niemałe przecież , okna sali. A co w takim wypadku się stanie chyba nie muszę tłumaczyć. Znając jednak zachowanie tych "kierowców" pojechaliby dalej nie zaważając na to ,że narobili szkód . Należy także wspomnieć tutaj o względach bezpieczeństwa osób , które mogą być w pobliżu (np.dzieci ) jak i samych kierujących. Zazwyczaj są to kierujący z małym stażem kierowcy i śmiem wątpić w ich umiejętności wyjścia z trudnej sytuacji.

W celu bawienia się w takie manewry udostępniane są wyłączone z ruchu odcinki dróg lub tory wyścigowe (np.Poznań) , gdzie można go wynająć i bawić się autem do woli.

Proponuję zatem odrobinę rozsądku i rozwagi.

 

 

 

 

 

tekst/ fot.WojDor


Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
masakrawzburzona, 2012-04-04 00:14:52
ludziom już naprawdę się nudzi, żeby takie rzeczy wyprawiać! ciekawe co by zrobili jakby pod dom im wjechać i też tak piratować?!
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200065 osób.
realizacja 2011: studio fabryka