Program telewizyjny o zebraniu w Sobiałkowie

Telewizja Polska TVR , w niedzielę o godz. 17.45 pokazuje program pt.: "O tym się mówi". To program interwencyjny, który przedstawia kontrowersyjne tematy, poruszające historie, czy problemy życia codziennego. 12 lutego 2012 r. emisja tego programu poświęcona będzie zebraniu, które odbyło się 24.01.12r w Sobiałkowie.

 

 

 

Kanał dostępny jest :

- Cyfrowy Polsat - kanał 168

- Neostrada TV - kanał 552

- Telewizja N - kanał 222

- Cyfra + - kanał 172

- lub satelita

 

 

HotBird 9 @13 dgr East
Transponder: 6
Częstotliwość: 11 317 GHz
SR: 27.5 M/s
FEC: 3/4
Polaryzacja: V
SID: 17627Program prowadzi: Łukasz Woźniak

 W programie autorzy często uciekają się do prowokacji dziennikarskiej wykorzystując ukryte kamery - po to, aby oszuści przestali czuć się bezkarnie.

photo
 

Żaden z naszych rozmówców nie pozna wcześniej pytań, które zostaną mu zadane. Wszystko wydarzy się na Państwa oczach, bo...

...trudno jest mieć opinię na temat czegoś o czym się nigdy nie słyszało. Dlatego zamierzamy zabrać Państwa do miejsc, do których nikt inny nie dociera. Będziemy tam, gdzie dzieje się ludzka krzywda, a prawo nie zawsze stoi po stronie poszkodowanego. Ludzkie historie opowiemy z największą dokładnością.

Dlaczego?

Bo nigdy nie wiesz jak ważna jest historia dopóki jej nie usłyszysz.

 

 

tekst:WojDor

źródło/fot. www.tvr24.pl

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200744 osób.
realizacja 2011: studio fabryka