Plac zabaw przeszedł obok nosa !

Dnia 31 października 2011r. zakończył się ostatni, IV etap głosowania w konkursie " 100 PLACÓW ZABAW NA 100 LAT NIVEA".

Zwycięskie miejscowości cieszą się z otrzymania nagrody od firmy NIVEA Polska Sp. z o.o. . Niestety do tego grona nie należy Gogolewo.

Przypomnę ,że każda gmina w Polsce wytypowała lokalizację gdzie mógłby powstać plac zabaw. Konkurs polegał na głosowaniu na daną miejscowość ,po zarejestrowaniu się na stronie internetowej. Głosowanie podzielono na cztery etapy ,a w każdym z etapów wybrano 25 lokalizcji, które zdobyły kolejno  największą ilość punktów.

Mimo próśb o głosowanie na  stronie  kroniki Gogolewa, na stronie Gminy Krobia czy na portalu gostyń 24pl ., a także na zebraniu wiejskim - nie sprostaliśmy zadaniu.

Nasza lokalizacja ostatecznie zajęła 600 miejsce z 2413 punktami. Smutne jest to ,że przeglądając listę zwycięzców  można znaleźć  miejscowości o mniejszej liczbie mieszkańców niż Gogolewo i mniejsze gminy niż Krobia . Świadczy to o tym, iż jeżeli jest  pełna mobilizacja w lokalnym środowisku to można  osiągnąć cel. Tej mobilizacji zabrakło w naszej wsi i gminie.

Jednocześnie w tym miejscu należą się podziękowania, tym nielicznym , dla których nie było problemem codzienne głosowanie na stronie konkursu.

Każda lokalizacja miała swoją tabelę "lokalnych bohaterów" - nasza wygląda tak:

Jak wygląda plac zabaw ufundowany przez Nivea można zobaczyć TUTAJ.

 

tekst WojDor

źródło:http://100latnivea.pl/glosowanie/plac

 


 Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Trzeba pomyśleć, zanim się coś zrobimieszkaniec gminy, 2011-11-05 12:33:04
Trzebaabyło wytypować inną wieś, której mieszkańcy sprostaliby oczekiwaniom, a nie na siłę wciskać plac zabaw Gogolewu!
myślęygv, 2011-11-05 21:06:16
Myślę,że obojętnie jaka by to była wieś efekt byłby podobny.Swoją drogą ciekawe czy radni głosowali.
myślęiwona, 2011-11-18 10:33:00
Radną to my mamy niestety kiepską dlatego nie udało nam się
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200870 osób.
realizacja 2011: studio fabryka