Mecz Dożynkowy 2012

Podobnie jak w ubiegłym roku w Gogolewie z okazji dożynek odbędą się rozgrywki piłkarskie. Zapoczątkowany rok temu pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem, zarówno uczestników meczów jaki i sporej grupy mieszkańców naszej wsi , która żywiołowo kibicowała.

 

 

 

Aby mecz nie przeszkadzał w przygotowaniach do zabawy dożynkowej i aby mogła w tym wydarzeniu uczestniczyć jeszcze większa liczba mieszkańców Gogolewa, jak i zaproszonych gości, w  tym roku zostanie rozegrany 26 sierpnia 

Wstępny plan to :

- mecz najmłodzych piłkarzy z Gogolewa 

- mecz  " Żonaci - kawalerowie " - ( tu forma rozgrywek będzie uzależniona od ilości chętnych do gry)

Organizatorzy bardzo chętnie zapraszają także byłych mieszkańców naszej wsi,aby przy okazji pograć jak za dawnych lat ze swoimi kumplami.

W ubiegłym roku tu i uwdzie dało się słyszeć :

- "Szkoda ,że nie wiedziałem wcześniej - też bym pograł"

dlatego informację zamieszczam w roboczej wersji aby wszyscy , którzy mają ochotę w tych rozgrywkach uczestniczyć mogli to sobie zaplanować .

 

Szczegóły podam  w przyszłym tygodniu , a jedno mogę obiecać już dziś : zabawa będzie przednia !

 

 

 

tekst: WojDor

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7201793 osób.
realizacja 2011: studio fabryka