Kawalerowie znów wygrali

Liczna grupa mieszkańców Gogolewa zgromadziła się w ubiegłą niedzielę na miejscowym boisku aby dopingować swoje dzieci, swoich członków rodzin czy sąsiadów. Aura okazała się łaskawa i po krótkich ale intensywnych opadach deszczu ponownie pojawiło się słońce. Wspomniany opad okazał się jednak nie bez znaczenia w dalszym ciągu rozgrywek.

Niedzielne sportowe popołudnie rozpoczęli najmłodsi miłośnicy piłki kopanej . Po utworzeniu drużyn z wielkim zapałem i chęcią zwycięstwa przystąpili do gry.

Po ok. 15 minutach nad Gogolewo nadciągnęła ciemna chmura , która przyniosła intensywny opad deszczu . Z tego powodu mecz musiał być przerwany , a uczestnicy kryli się gdzie mogli. Gdy znów pojawiło się słońce kontynuowano mecz , którego sędzią był Piotr Snela . Ostatecznie wynik meczu to 6:4.

Aby ostudzić gorączkę sportową dzieci otrzymały lody.

Nastepnym punktem programu był II Mecz Dożynkowy Kawalerowie - Żonaci.

Ku zadowoleniu pomysłodawców i organizatorów wydarzenia z zaproszenia skorzystali także byli mieszkańcy Gogolewa.

Czas gry jaki został ustalony ( 2x40 minut ) już zapowiadał ,że może być ciekawie. W trakcie zawodów to się potwierdziło. Były emocje , pot, nieoczekiwane wywrotki spowodowane opadami, parady bramkarzy w zalegające pod bramkami błoto , a nawet krew.  Pierwsza połowa kończy się wynikiem 1:1.

W drugiej części to jednak Kawalerowie wzięli górę i mecz zakończył się ich zwycięstwem 4:2. Ilość strzelonych bramek mogła byc znacznie wyższa, jednak obie drużyny nie wykorzystały wszystkich 100% okazji do ich strzelenia.

Sportowe spotkanie zakończyła seria rzutów karnych wykonywanych przez wszystkich zawodników.

Najważniejsza była fajna zabawa i to ,że wszyscy skończyli rozgrywki cało i zdrowo ( przynajmniej tak było po meczu ).

Myślę ,że zebrani kibice także byli zadowoleni ze spędzonego w miłej atmosferze czasu.