KGW spotkało się z okazji Dnia Kobiet

Od wielu już lat członkinie, Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie, spotykają się aby razem uczcić swoje święto. Nie inaczej było w tym roku. Spotkanie to odbyło się w poniedziałek 3 marca.

Zgodnie z tradycją przybyłe koleżnaki z koła powitała Przewodnicząca -Grażyna Robaszyńska. Zaproszonymi gośćmi byli Genowefa Skrobała - radna Rady Miejskiej w Krobi oraz Janusz Bogdański - sołtys Gogolewa. 

Po spożyciu posiłku , w którym rolę główną odegrał kurczak, zabrala głos szefowa koła. Po krótce przedstawiła działalność organizacji w roku 2013 i plany działania na rok bieżący. Wymieniła także problemy z jakimi boryka się zarząd oraz przypomniała pewne zasady , o których niektórzy zapomnieli. Z radością przypomniała o wspólnych wycieczkach jakie miały miejsce w 2013 roku (dop. Polanica , Trójmiasto). Zdradzę ,że w 2014 roku panie chcą odwiedzić stolicę naszego kraju - Warszawę.

Krótkie sprawozdanie finansowe przedstawiła Aleksandra Łysinkowska i ku radości zebranych koło jest na delikatnym plusie.

Życzenia zebranym paniom złożyła także pani Skrobała. W swoim wystąpieniu pochwaliła rozwijającą się działalność KGW w Gogolewie oraz przedstawiła sprawy dotyczące koła z punktu widzenia gminy i Urzędu Miejskiego w Krobi. Głos zabrał także sołtys Gogolewa - pan Bogdański, który złożywszy życzenia paniom, zdradził także rąbka wiedzy na temat rozpoczynającego się już niebawem remontu generalnego sali. 

 

Panie o swoich sukcesach , radościach a zapewne i smutkach dyskutowały do późnych godzin wieczornych. Jednak, jak wszyscy dobrze wiemy, w dobrym towarzystwie czas upływa szybko , a tematy do rozmów się nie kończą.


 

tekst/fot: WojDor

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7184980 osób.
realizacja 2011: studio fabryka