III Mecz Dożynkowy

24 sierpnia br. rolnicy z Gogolewo będą obchodzić święto plonów czyli tradycyjne Dożynki. Z tej właśnie okazji ponownie zorganizowane zostaną rozgrywki piłkarskie na miejscowym boisku.

Trzy lata temu w zamyśle organizatorów pierwszego meczu było to aby taka impreza na stałe wpisała się w kalendarz gogolewski.

Tak się właśnie dzieje ponieważ w tym roku odbędzie się już III Mecz Dożynkowy. Tradycyjnie rozgrywki te rozpoczynają najmłodsi a później plac gry opanują starsi gracze.

Mecze do tej pory były między kawalerami a żonatymi. Jak będzie w tym roku - to się okaże :)

W ubiegłym roku , ku radości organizatorów zebrała się bardzo spora grupa kibiców. Niestety pogoda trochę "namieszała" ale miejmy nadzieję ,że tego roku aura będzie sprzyjać i wszystich zapraszamy.

Dostosowując się do głosów płynących " ze wsi" tegoroczny mecz odbędzie się nieco wcześniej aby wszyscy, którzy chcą w nim wziąść udział ze spokojem mogli po meczu 

wypełnić swoje obowiązki , a nstępnie udać się na zabawę dożynkową.

Zdjęcie  

UWAGA: fajnie byłoby aby osoby , które chcą zagrać ( mowa tu o dorosłych) wpisali się w komentarzach .

Dane osób nie zostaną opublikowane , chodzi tylko o ustalenie liczby uczestników.

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200490 osób.
realizacja 2011: studio fabryka