Dzień Seniora w Gogolewie

To już się stało tradycją ,że co roku gogolewscy seniorzy spotykają się na wspólnej imprezie. W tym roku było to 31 maja. Jak zwykle przy tej okazji nie zabrakło najważniejszych chyba rzeczy. Modlitwy , jedzenia i picia oraz dobrej zabawy. Uśmiech towarzyszył zebranym i oto chodziło organizatorom , aby na chwilę choćby zapomnieć o chorobach , problemach , zmartwieniach i innych trudach życia codziennego.

  Uroczystość rozpoczęła Msza św. , którą w intencji seniorów odprawił ksiądz proboszcz Józef Dudkowiak. 

Po mszy zebranych przywitali Genowefa Skrobała i Janusz Bogdański. Obecni byli także przedstawiciele wiejskich organizacji KGW i OSP oraz członkowie Rady sołeckiej. Po wzniesieniu toastu był czas na specjalnie przygotowany występ uczniów ze szkół w Gostkowie i Nieparcie. Nad przygotowaniem i występem czuwały panie Małgorzata Balcerek i Iwona Szymankiewicz.

O oprawę muzyczną imprezy zadbał zespół "Kombo" z Pudliszek. Indywidualny występ miała także pani Aniela Dolata , który zaprezentowała humorystyczny monolog opisujący wiek podeszły oraz zaśpiewała także kilka piosenek ludowych.

Spotkania takie to bardzo dobry czas także na wspomnienia ,których w rozmowach przy stole nie zabrakło. Tegoroczny miło spędzony wieczór przy śpiewach i tańcach uczestnicy będą wspominać z penością do następnego - juz za rok. 

 

 

tekst/fot.WojDor


Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7191873 osób.
realizacja 2011: studio fabryka