Dożynki w Gogolewie

W dniu 14 sierpnia mieszkańcy Gogolewa świętować będą zakończenie żniw. Jak w latach poprzednich odbędzie się kilka wydarzeń okolicznościowych.

Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Sołtysie, do roboty.....Kibic, 2016-08-11 21:29:10
Wielu narzekało na poprzedniego sołtysa, ale ten obecny nadaje się do szybkiej wymiany. Tylko dużo /i z błędami/ gada a pracy żadnej nie widać. Widać, że ta funkcja mu nie leży, a służyć ma tylko jako odskocznia do kandydowania na radnego w następnych wyborach. Nie tędy droga Adamie, przeliczyłeś się!!!!!!
ProblemBatman, 2016-08-11 21:32:36
Ale boisko super przygotowane do dożynkowego meczu, zwłaszcza jego otoczenie. Brawo Rada Sołecka, brawo Gmina. Trzeba zaprosić Burmistrza.
Masc na bol d, 2016-08-13 23:46:20
Widzę że ktoś niezłe.zazdrości , nie pamiętam żeby poprzedni sołtys zorganizował takie dożynki i cała oprawę , odbywały się tylko i wyłącznie zabawy taneczne
mieszkaniec, 2016-08-14 14:48:50
Popieram poprzednie. Komentarze bardzo słuszne uwagi. To tylko namiastka problemów w naszej wiosce. Co do boiska to kompletna porażka by boisko mieć trzeba o nie dbać, najpierw niech sołtys zadba o to by boisko miał kto kosić !!!, to mieszkaniec wsi chciał wesprzeć i pomóc w modernizacji boiska ale nie dostał wsparcia ze strony sołtysa i rady sołeckiej tak mu podziękowali!! A gdzie pieniądze wiejskie które sołtys otrzymuje!! Wszystko poszło na Dożynki to bardzo drogie dożynki. Ja jestem za oddaleniem sołtysa !!! I ponownymi woborami.
ludzie!!!b. mieszkanka, 2016-08-17 10:12:44
ludzie, macie problemy, ale ze sobą !!! pisać incognito to każdy potrafi, ale na zebranie to nie łaska d... podnieść i powiedzieć prosto w oczy sołtysowi o swoich "żalach"
do batmanaxxx, 2016-08-17 22:16:00
widzisz czepiasz się do sołtysa do rady i do gminy ,,odpowiadam gmina do tego nic nie ma bo to jest grunt anr.jak wiesz co to jest to spoko,do sołtysa co jest że nie moze nic zrobić a zadaj pytanie kto to zrobił że tak brudno napisze jest r....bane chciał zrobić narodowy niech naprawił co zepsuł,drugie zdanie jest takie iż dożynki są super zorganizowane tylko społeczeństwo nie umie się zachować tylko brednie opisują
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200760 osób.
realizacja 2011: studio fabryka