Burmistrz pod wrażeniem - zdjęcia

W dniu 14 marca 2012 roku, mieszkańcy Gogolewa ponownie przystąpili do akcji "Plac zabaw ". Wczorajszy plan prac przewidywał usunięcie starej trawy i chwastów oraz naprawę i malowanie ogrodzenia.

Dużo lepsza , niż ostatnio , pogoda sprawiła ,że i osób do pracy pojawiło się więcej. Zaznaczyć tu należy ,że pomagały także panie, a i mali chłopacy z chęcią łapali się za szczotki i pędzle. Sprawna organizacja i chęci przybyłych sprawiły ,że prace nad placem zabaw znowu posunęły się do przodu.

- Jestem pod wrażeniem ! - wyznał burmistrz Sebastian Czwojda , który także zjawił się na placu robót i widział zaangażowanie pracujących. Myślę ,że włodarz naszej gminy nie do końca wierzył ,że mieszkańcy naszej wsi mogą coś zrobić razem, wspólnie od siebie.

Nie popadajmy jednak w hurra optymizm. Pracy jest jeszcze sporo, a czas ucieka . Dlatego w dniu następnęgo "czynu" każda para rąk będzie mile widziana.Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
Aktualnie brak komentarzy.
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7201258 osób.
realizacja 2011: studio fabryka