Ale się działo i znowu nocy było mało

07 lutego br. , w Gogolewie odbyła się "Zabawa Karnawałowa" zorganizowana przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Gostkowie.

 Ponad sto osób bawiło się wyśmienicie w ostatnią sobotę, w nowo wyremontowanej gogolewskiej sali. Przybyli goście byli pod wrażeniem zmian. Z relacji uczestników wynika ,że impreza była przednia. O oprawę muzyczną zadbał DJ Łuki , a i strawy na stołach nie brakowało. Nie mogło obyć się bez loterii fantowej, którą niektórzy szczęśliwcy z pewnością będą pamiętać. 

Organizatorzy także są w pełni zadowoleni z przebiegu zabawy. Jednak jak zawsze przy tego typu imprezach starania organizatorów na nic by się zdały gdyby klimatu nie tworzyli ludzie. Tym razem goście przeszli samych siebie i myślę ,że spokojnie mogę napisać: Do zobaczenia za rok !


P.S. : uczestnicy będą wiedzieć o co chodzi: proszę ćwiczyć śpiewanie:) 

 

tekst/fot.:WojDor

 


Komentarze:

Informujemy, że komentarze są własnością ich twórców. Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerowania lub całkowitego ich usuwania jeżeli nie będą zgodne z tematem artykułu, zasadami współżycia społecznego, a także wówczas, gdy będą naruszały normy prawne i obyczajowe.
superDaniel, 2015-02-12 06:02:21
Oj dokładnie jak napisane w artykule.nic dodać nic ując zdjęcia i filmik mówią same za siebie.
Fantastycznie Monika, 2015-02-12 19:59:28
Dokładnie Daniel imprezka super, Ci którzy nie byli niech żałują .. Chcemy więcej takich imprez !!!!
wspanialeKMP, 2015-02-12 20:04:14
Co ty dużo gadać, impreza była bardzo uda pod każdym względem. Organizatorzy zadbali o każdy szczegół. Mam nadziej, że za rok szkoła znowu zorganizuje tak wspaniałą zabawę taneczną. Pozdrowienia dla organizatorów i administratora strony
superowo k...ka , 2015-02-12 21:08:54
było super trzeba powtórzyć to za rok ta tak bede cwiczyć,rok czasu mysle ze dam rade haha
Wyraź swoją opinię:
Stronę odwiedziło 7200830 osób.
realizacja 2011: studio fabryka