Aktualności

01 marca 2013

Czy to już prawdziwy koniec zimy w Gogolewie?

Choć jeszcze parę dni temu za oknami oglądaliśmy śnieżną zimę i kszątaliśmy się z łopatami odśnieżając swoje posesje, to niektórzy synoptycy przewidują ,że to koniec tej zimnej pory roku. Dla niedowiarków powyższej tezy mam pewien dowód. Ale czy tak będzie czas pokaże.

» czytaj więcej..
01 lutego 2013

RUSZY AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ NA KOMPLEKSIE SPORTOWYM

Gminne Centrum organizuje na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” Krobia ul. Targowa, Amatorską Ligę Piłki Nożnej.

» czytaj więcej..
24 stycznia 2013

Zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo/ foto

Dla strażaków ochotników z naszej miejscowości ubiegły rok był szczególny ze względu na obchodzony jubileusz 75-lecia .W dniu 24 stycznia 2013 roku , w sali wiejskiej w Gogolewie, odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo. W spotkaniu tym uczestniczyli zaproszeni goście , druhowie gogolewskiej jednostki , członkowie wspierający oraz mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
24 grudnia 2012

ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

Z dźwiękiem dzwonków melodyjnych, wraz z opłatkiem wigilijnym w dzień Bożego Narodzenia ślę serdeczne Wam życzenia!

» czytaj więcej..
04 grudnia 2012

Kabaret Pod Wyrwigroszem wystąpi w Krobi

25 stycznia 2013r., wystapi w krobskim kinie Kabaret pod Wyrwigroszem – kabaret założony w październiku 1990 roku. Ekipa ta współpracuje z radiem RMF FM, m.in. realizując "Między Bugiem a prawdą" – cykl słuchowisk satyrycznych o rodzinie z Kresów.Kabaret wystąpił kilkanaście razy gościnnie na scenie Teatru STU. 1997 okazał się rokiem przełomowym, ze względu na udział w benefisie Iwony Bielskiej, emitowanym na antenie TVP 2 i TV Polonia.W lutym 2008 kabaret nagrał wersję przeboju Jožin z bažin zespołu Banjo Band z Czech i zatytułowaną "Donald marzy". Utwór wykonany został w programie "Pojedynek nie na żarty" TVP 2 i zyskał rozgłos dzięki upowszechnieniu przez portale You Tube i Joe Monster. Od wielu lat kabaret często gości w telewizji.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191759 osób.
realizacja 2011: studio fabryka