Aktualności

11 marca 2012

OGŁOSZENIE

OGŁOSZENIA !!! - I rata podatku - Prośba proboszcza o pomoc przy rozbiórce płota

» czytaj więcej..
08 marca 2012

Święto wszystkich kobiet

A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza... I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna. Początek i koniec... J. Tuwim

» czytaj więcej..
05 marca 2012

Za półtora - dwa lata firma PAK będzie się starać o koncescję na wydobycie

02 marca br. , w Gogolewie odbyło się zebranie mieszkańców naszego terenu, którzy zainteresowani są sprawą kopalni. Organizatorami spotkania byli członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom" ,zrzeszającego rolników przeciwnych odwiertom i budowie kopalni węgla brunatnego na terenie gminy Krobia i okolicach. Sprawa jest trudna, a problem dotyczy wielu mieszkańców naszego regionu. Nic więc dziwnego ,że gogolewska sala wiejska choć nie należy do małych, z trudem pomieściła uczestników spotkania. Podobnie jak w Sobiałkowie dało się odczuć emocje, jednak charakter spotkania był bardziej informacyjny .

» czytaj więcej..
02 marca 2012

Wracają zajęcia świetlicowe dla dzieci

Po paru miesiącach przerwy wracają zajęcia świetlicowe dla dzieci.

» czytaj więcej..
01 marca 2012

Środków mało , wyzwań wiele - zdjęcia

Tradycyjnie już , jak co roku , sołtys na zebraniu wiejskim przedstawia sprawozdanie z działalności Rady Sołeckiej w minionym roku. W Gogolewie zebranie takie odbyło się 01 marca br.. Choć ilość przybyłych mieszkańców delikatnie mówiąc " nie powalała", to tematów do omówienia nazbierało się sporo. Obecnie każda władza w naszym kraju ma problem z brakiem środków finansowych a jednoczesnym wzrostem ilości zadań ,które należy lub chciałoby się zrobić . Nie inaczej jest w Gogolewie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191724 osób.
realizacja 2011: studio fabryka