Aktualności

06 stycznia 2014

WOŚP zagra w Krobi

12 stycznia 2014 roku, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi zaprasza na 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra " Na ratunek" na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

» czytaj więcej..
02 stycznia 2014

Babski kabaret w Gostyniu

Gostyński Ośrodek Kultury “Hutnik” zaprasza na “Babski kabaret”. Trzy doskonale znane artystki: Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska zaprezentują program pod tytułem “Old Spice Girls”. Sukces tego oryginalnego występu kabaretowego leży przede wszystkim w kreacjach trzech wspaniałych artystek o dużym i zróżnicowanym dorobku scenicznym. Lidia Stanisławska przywołuje piosenkę literacko-kabaretową minionych lat, okraszoną anegdotą i dowcipem. Barbara Wrzesińska w natchnieniu cytuje poezje Juliana Tuwima wskrzeszając ducha kabaretu lat 20. zaś Emilia Krakowska z lubością parodiuje współczesne kobiety. Łączy je poczucie humoru, wyczucie nonsensu sytuacyjnego… żartobliwy stosunek do płci przeciwnej.

» czytaj więcej..
22 grudnia 2013

Życzenia władz Gminy Krobia

Tradycyjnie już władze gminy Krobia przesyłają mieszkańcom życzenia z okazji świąt i Nowego Roku.

» czytaj więcej..
03 grudnia 2013

I Ty będziesz mógł skosztować piernika z Gogolewa

Tradycją jest ,że w wielu domach wraz z rozpoczęciem Adwentu wypiekane są pierniki. W tym roku panie z Koła Gospodyń Wiejskich przysmak ten przygotowywały na szerszą skalę. Pomagały im w tym dzieci uczęszczające na cotygodniowe zajęcia, odbywające się w świetlicy wiejskiej.

» czytaj więcej..
01 grudnia 2013

I Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Jak to zwykle w życiu bywa, wszystko zaczęło się od pomysłu. Dwa lata temu dwie nauczycielki Zespołu Szkół w Gostkowie – Magdalena Szwarczyńska i Janina Porożyńska - wpadły na pomysł zorganizowania czegoś wyjątkowego.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191751 osób.
realizacja 2011: studio fabryka