Aktualności

14 maja 2012

UWAGA MIESZKAŃCY !

W przyszłym tygodniu odbędzie się spotkanie dotyczące sprawy poszukiwania złóż węgla i biogazowni.

» czytaj więcej..
09 maja 2012

Możliwe dofinansowanie wakacyjnego odpoczynku dla dzieci i młodzieży

14 maja br. , upływa termin składania wniosków o dofinansowanie wypoczynku letniego dla dzieci i młodzieży , podczas tegorocznych wakacji.

» czytaj więcej..
06 maja 2012

Teren pod plac przygotowany

Zgodnie z ustaleniami mieszkańcy Gogolewa wywiązali się ze złożonej deklaracji i przygotowali teren pod mający powstać plac zabaw. Teraz kolej na działania Urzędu Gminy w celu zakupu wyposażenia i zamontowania . Przy sprawnym przeprowadzeniu przetargu , termin oddania placu z okazji Dnia Dziecka , czyli ok 01 czerwca , jest realny.

» czytaj więcej..
29 kwietnia 2012

Zbiórka zużytego sprzętu !!!

W dniu 19 maja (sobota) 2012r. odbędzie się na terenie gminy Krobia bezpłatna zbiórka zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Specjalnie oznakowany samochód firmy ELEKTRO RECYKLING będzie podstawiony w danych godzinach, w wyznaczonych zgodnie z harmonogramem punktach na terenie całej gminy Krobia.

» czytaj więcej..
23 kwietnia 2012

II Ogólnopolska Konferencja Obywatelska Rozwój Tak - Odkrywki Nie

23 kwietnia br. w Warszawie odbyła się II Ogólnopolska Konferencja Obywatelska "Rozwój Tak - Odkrywki Nie". Odnawialna przyszłość polskiej energetyki. Brali w udział także mieszkańcy naszej wsi i okolicy , członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom".

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192189 osób.
realizacja 2011: studio fabryka