Aktualności

12 lipca 2012

INFORMACJA Urzędu Miejskiego w Krobi

Informacja dla mieszkańców Informujemy, że Gmina Krobia nie zlecała przeprowadzenia badań ankietowych. W związku z tym pojawienie się u Państwa w domach ankieterów nie jest związane z działaniami podejmowanymi przez Gminę.

» czytaj więcej..
06 lipca 2012

WAŻNA Informacja dla rolników poszkodowanych – gradobicie i inne siły wyższe

Rolnicy muszą niezwłocznie zgłaszać do ARiMR szkody spowodowane w gospodarstwach przez działanie siły wyższej, np. gradobicia.

» czytaj więcej..
03 lipca 2012

Uśmiechnięte buzie małych gogolewian

Niedzielę 01 lipca 2012r w Gogolewie można określić prawdziwym świętem dzieci. Wszystko co zostało zorganizowane w tym dniu było dla nich i z myślą o nich . O naszych najmniejszych mieszkańcach Gogolewa. Atrakcji z pewnością nie zabrakło, a pogoda była sprzymierzeńcem wszystkich organizatorów i uczestników.

» czytaj więcej..
02 lipca 2012

Pierwsza taka klasa w Polsce

26 czerwca 2012r - to szczególna data dla uczniów klasy III Gimnazjum Zespołu Szkół w Gostkowie . To właśnie w tym dniu zakończyli edukację na tym szczeblu i ruszają w różne kierunki . Jedni bliżej, drudzy dalej ale już nie w tych murach i nie w tym składzie osobowym oraz już nie z tymi nauczycielami. Sala wiejska w Gogolewie była miejscem gdzie odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego . Uczestniczyli w niej uczniowie, rodzice, nauczyciele , pracownicy szkoły oraz zaproszenie goście na czele z Burmistrzem Krobi - Sebastianem Czwojdą.

» czytaj więcej..
29 czerwca 2012

I Bieg Piotra i Pawła za nami

25 czerwca br., Zespół Szkół w Gostkowie oraz Parafia św. apost. Piotra i Pawła w Nieparcie byli organizatorami "I Biegu Piotra i Pawła". Zawody te zorganizowane zostały z okazji przypadającego 29 czerwca odpustu w parafii Niepart. Celem imprezy było krzewienie i popularyzowanie zdrowego trybu życia poprzez uprawianie sportu.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191991 osób.
realizacja 2011: studio fabryka