Aktualności

17 czerwca 2013

Słoneczny Dzień Dziecka w Gogolewie

W niedzielę, 16 czerwca br. ,na placu przy sali wiejskiej w Gogolewie było gwarno, radośnie,wesoło,słonecznie, ciepło i miło. A to wszystko za sprawą najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w tym właśnie dniu zorganizowali Dzień Dziecka w naszej miejscowości.

» czytaj więcej..
12 czerwca 2013

Festyn - II Bieg Piotra i Pawła ZAPROSZENIE

23 czerwca br., Zespół Szkół w Gostkowie organizuje festyn rodzinny , którego głównym punktem będzie II Bieg Piotra i Pawła. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.

» czytaj więcej..
23 maja 2013

Z okazji Dnia Matki o zdrowym odżywianiu

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki , w środę 22 maja br., spotkały się panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. W spotkaniu tym uczestniczyli także zaproszeni goście, którzy przekonywali do zdrowego odżywiania się.

» czytaj więcej..
21 maja 2013

Zaproszenie dla miłośników muzyki chóralnej

Gmina Krobia, Powiat Gostyński oraz Parafia pw. św. Mikołaja w Krobi , zapraszają 28 maja br. na koncert chórów.

» czytaj więcej..
21 maja 2013

Gogolewscy strażacy ponownie na tronie

12 maja na stadionie sportowym w Pudliszkach odbyły się Miejsko -Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Krobia, których organizatorem był Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia. Z sukcesem wystartowali nasi strażacy, którzy w kategorii męskich drużyn pożarniczych okazali się NAJLEPSI.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192042 osób.
realizacja 2011: studio fabryka