Aktualności

16 sierpnia 2013

III Mecz Dożynkowy

24 sierpnia br. rolnicy z Gogolewo będą obchodzić święto plonów czyli tradycyjne Dożynki. Z tej właśnie okazji ponownie zorganizowane zostaną rozgrywki piłkarskie na miejscowym boisku.

» czytaj więcej..
14 sierpnia 2013

Wyróżnienie dla młodego rolnika z Gogolewa

Zaszczytną funkcję Starosty i Starościny tegorocznych Dożynek Parafialno – Gminnych, które 18 sierpnia br. odbędą się w Krobi, obejmą Państwo Karolina i Karol Łapawa z Gogolewa. Od 10 stycznia 2011 r. Państwo Łapawa są prawnymi właścicielami gospodarstwa, specjalizującego się w chowie loszek hodowlanych rasy PBZxWBP. Warto w tym miejscu podkreślić, że chów ten jest rodzinną tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie już od 1908 r.

» czytaj więcej..
14 sierpnia 2013

Dni Krobi 2013

Od przyszłej niedzieli w naszej gminie rozpoczyna się cykl imprez z okazji Dni Krobi 2013. Wśród wielu propozycji przygotowanych przez organizatorów wyróżnia się zapewne koncert gwiazdy. LIBER I NATALIA SZROEDER to na dzień dzisiejszy ścisła czołówka polskiej sceny muzycznej i chyba od dłuższego czasu mieszkańcy naszej gminy na takie wydarzenie czekali.

» czytaj więcej..
01 lipca 2013

Festyn rodzinny i II Bieg Piotra i Pawła za nami

23 czerwca br., w dniu, kiedy wszystkie dzieci składają najlepsze życzenia swoim tatom, na boisku szkolnym Zespołu Szkół w Gostkowie spotkali się uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, mieszkańcy wiosek z dwóch gmin: Krobia i Miejska Górka należących do obwodu szkoły, by wziąć udział w festynie rodzinnym.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2013

Strażacy ! jesteśmy z Was dumni

23 czerwca br.,na stadionie miejskim w Pępowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W szranki stanęły najlepsze jednostki z każdej gminy powiatu gostyńskiego, które zostały wyłonione podczas odbywających się wcześniej Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych - wśród nich nasza jednostka OSP Gogolewo.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191986 osób.
realizacja 2011: studio fabryka