Aktualności

19 lutego 2012

I żeby znów za rok nie zabrakło nikogo z nas ! - zdjęcia + film

18 lutego br. w Gogolewie , podobnie jak roku ubiegłym, odbyła się impreza dla seniorów . Organizatorzy przygotowali program w którym znalazło się coś dla ducha, coś do ucha no i do ciała.

» czytaj więcej..
16 lutego 2012

Zaproszenie do konkursu

Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu gminy Krobia, do udziału w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

» czytaj więcej..
15 lutego 2012

Nowa data emisji reportażu w TVR

Wielu zainteresowanych zasiadło w ubiegłą niedzielę przed telewizorem aby obejrzeć reportaż z zebrania w Sobiałkowie. Niestety program " O tym się mówi" , mimo wcześniejszych informacji, dotyczył innego tematu. Dotarłem jednak do źródła, które informuje o nowej dacie emisji programu dotyczącego w/w spotkania.

» czytaj więcej..
08 lutego 2012

Spotkaj się z ulubieńcami !

Nie od wczoraj wiadomo , że w Gogolewie mieszka wielu kibiców żużla. W tym martwym, od żużlowych emocji , sezonie zapraszamy na spotkanie z zawodnikami i trenerem UNI Leszno.

» czytaj więcej..
06 lutego 2012

W co by się przebrać na bal ? - zdjęcia

Po imprezach sylwestrowych i zabawach karnawałowych dla dorosłych, przyszedł czas na bal dla dzieci. W dniu dzisiejszym, tj. 06 .02.12r, odbył się takowy na Sali Wiejskiej w Gogolewie .

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191907 osób.
realizacja 2011: studio fabryka