Aktualności

20 marca 2017

Dziury,dziury,dziury !!! - zebranie wiejskie

Problem jakości drogi powiatowej przebiegającej przez Gogolewo wyrósł na główny temat zebrania wiejskiego, które odbyło się 15 marca 2017 r w Gogolewie. Nie może to dziwić wszak praktycznie mieszkańcy naszej wsi nie mają alternatywy aby dojechać do miejsc pracy, urzędów, lekarzy czy szkół.

» czytaj więcej..
12 marca 2017

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

9 marca 2017r odbyło się spotkanie członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Jak to co oku bywa, podczas tego spotkania, był także czas na analizę działalności organizacji.

» czytaj więcej..
30 stycznia 2017

Głosowanie rozstrzygnęło która gmina poprowadzi szkołę

Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo - Niepart, który od 2009 prowadzi Zespół Szkół w Gostkowie gdy powstawał był chlubą dwóch gmin Krobi i Miejskiej Górki. Było to bardzo kompromisowe rozwiązanie problemów dwóch małych, sąsiadujących szkół, którym poprzez niż demograficzny groziło zamknięcie . To jedyne takie porozumienie w skali kraju. W ten sposób ta placówka oświatowa z powodzeniem funkcjonuje obecnie. Wydawało się, że to połączenie obwodów szkół w Nieparcie i Gostkowie pozwoli placówce funkcjonować i rozwijać się przez wiele lat. Niestety to prekursorskie rozwiązanie stało się ofiarą zmian prawnych w naszym kraju.

» czytaj więcej..
28 stycznia 2017

Zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo

Dnia 24 stycznia 2017r, w Gogolewie odbyło się coroczne zebranie sprawozdawcze miejscowej jednostki Ochotniczej Straży Pożarnej. Jak co roku podczas tych spotkań omawiano co wydarzyło się w roku poprzednim oraz planowano działania na rok bieżący.

» czytaj więcej..
25 stycznia 2017

ZEBRANIE DOTYCZĄCE ZMIAN W ZS GOSTKOWO

Od roku szkolnego 2017/2018 planowane są ważne zmiany w działalności Zespołu Szkół w Gostkowie. W związku z tym organizowane jest spotkanie informacyjne.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201143 osób.
realizacja 2011: studio fabryka