Aktualności

28 czerwca 2015

Kampania wojewódzka „Uzależnia mnie tylko sport”- uczestniczyli także mieszkańcy Gogolewa

Celem kampanii „Uzależnia mnie tylko sport” organizowanej przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego było przede wszystkim promocja i realizacja zadań dotyczących profilaktyki uzależnień w połączeniu z aktywnością ruchową uczestników imprez. Do głównych zadań projektu należy także zwiększenie świadomości dzieci i młodzieży na temat szkód wynikających z używania alkoholu i innych środków psychoaktywnych.

» czytaj więcej..
24 czerwca 2015

Dzień Dziecka w Gogolewie- Zaproszenie

Tradycyjnie w czerwcu obchodzony jest Dzień Dziecka. W Gogolewie również pamiętają o najmłodszych mieszkańcach wioski. Z tej właśnie okazji organizatorzy zapraszają w najbliższą sobotę na festyn przygotowany specjalnie dla nich.

» czytaj więcej..
02 czerwca 2015

Wiceburmistrz Krobi rozpoczął pracę

Z dniem 1 czerwca br. swoją pracę w Urzędzie Miejskim w Krobi rozpoczął Wiceburmistrz Krobi Michał Listwoń.

» czytaj więcej..
31 maja 2015

IV SZKOLNY FESTYN RODZINNY ZA NAMI

Organizatorzy IV Festynu Rodzinnego pod hasłem " Bieg Świętych Apostołów Piotra i Pawła" ponownie stanęli na wysokości zadania bo na wszystkich , którzy zdecydowali się przybyć 24 maja do Gostkowa czekały ciekawe propozycje i atrakcje. Oczywiście ważnym aspektem tego typu imprez jest pogoda, która i tym razem była wyśmienita. Rada Rodziców, nauczyciele, uczniowie i wszystkie osoby zaangażowane w organizację imprezy postarali się, aby w jak najlepszy sposób ten dzień był wspominany - bez wątpienia to im się udało, o czym świadczą opinie uczestników , ale także lokalnych mediów.

» czytaj więcej..
31 maja 2015

OSP Gogolewo nie zawodzi

24 maja br. w Pudliszkach odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych gminy Krobia. Zawody te tradycyjnie organizuje Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia. Jak to już od paru lat bywa, świetnie zaprezentowali się w nich strażacy z Gogolewa.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192128 osób.
realizacja 2011: studio fabryka