Aktualności

27 marca 2013

Panie wyjechały w Kotlinę Kłodzką

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Gogolewa i Niepartu , celebrując jeszcze Dzień Kobiet , wybrały się na dwudniową wycieczkę w Kotlinę Kłodzką. W dniach 09-10.03.br. , w zimowych warunkach zwiedzały piękną krainę naszego kraju.

» czytaj więcej..
16 marca 2013

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Gogolewie

W piątek 15 marca br., po wezwaniu karetki Pogotowia Ratunkowego do chorej dziewczynki okazał konieczny się przyjazd drugiej karetki z lekarzem, który ocenił ,że stan zdrowia jest na tyle poważny, iż konieczna jest akcja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

» czytaj więcej..
08 marca 2013

Manifestujmy licznie i pokojowo

Stowarzyszenie „Nasz Dom” przy współpracy z Gminą Krobia zaprasza wszystkich , którzy są przeciwni ewentualnej budowy odkrywki na naszej ziemi. Pokojowa Manifestacja odbędzie się w sobotę 16 marca , a rozpocznie się Mszą św. o godzinie 12.00 w kościele w Krobi.

» czytaj więcej..
07 marca 2013

Miła atmosfera i dobra zabawa

Zbliża się Dzień Kobiet i właśnie z tej okazji w ostatnią środę, czyli 06 marca br., mieszkanki Gogolewa spotkały się na sali wiejskiej, aby wspólnie celebrować swoje święto. Inicjatorem uroczystości był oczywiście Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Organizatorzy zadbali o każdy aspekt imprezy, aby uczestniczki dobrze się bawiły, ale równocześnie czegoś nowego się dowiedziały. Oczywiście był także czas na wspólne rozmowy i plany dotyczące działalności KGW w najbliższej przyszłości.

» czytaj więcej..
04 marca 2013

Czar starych fotografii z Gogolewa i okolic

Dla nielicznych to wspomnienia, dla większości z nas lekcja historii i moc tajemnic. To wszystko niosą za sobą zamieszczone poniżej stare fotografie. Pochodzą one z lat ok. 1934- 1941 i w większości robione były w Gogolewie. Z pewnością są na nich dawni mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192075 osób.
realizacja 2011: studio fabryka