Aktualności

15 lutego 2012

Nowa data emisji reportażu w TVR

Wielu zainteresowanych zasiadło w ubiegłą niedzielę przed telewizorem aby obejrzeć reportaż z zebrania w Sobiałkowie. Niestety program " O tym się mówi" , mimo wcześniejszych informacji, dotyczył innego tematu. Dotarłem jednak do źródła, które informuje o nowej dacie emisji programu dotyczącego w/w spotkania.

» czytaj więcej..
08 lutego 2012

Spotkaj się z ulubieńcami !

Nie od wczoraj wiadomo , że w Gogolewie mieszka wielu kibiców żużla. W tym martwym, od żużlowych emocji , sezonie zapraszamy na spotkanie z zawodnikami i trenerem UNI Leszno.

» czytaj więcej..
06 lutego 2012

W co by się przebrać na bal ? - zdjęcia

Po imprezach sylwestrowych i zabawach karnawałowych dla dorosłych, przyszedł czas na bal dla dzieci. W dniu dzisiejszym, tj. 06 .02.12r, odbył się takowy na Sali Wiejskiej w Gogolewie .

» czytaj więcej..
06 lutego 2012

93 rocznica Powstania Wielkopolskiego

30 stycznia br. 30 stycznia br. z inicjatywy Koła Towarzystwa Powstania Wielkopolskiego w Krobi odbyły się uroczystość upamiętniające wybuch Powstania Wielkopolskiego. Obchody rozpoczęły się mszą święta w kościele w Nieparcie, skąd następnie przerzedł pochód na cmentarz parafialny. Część artystyczna odbyła się na sali wiejskiej w Gogolewie .

» czytaj więcej..
01 lutego 2012

Zebranie sprawozdawcze OSP Gogolewo - zdjęcia

Dla strażaków z Gogolewa ubiegły, 2011 rok był szczególnie udany pod względem rywalizacji na szczeblu gminy. Ochotnicy wygrali w Gminnych Zawodach Sportowo-Pożarniczych w dwóch kategoriach. Wygrała także drużyna reprezentująca naszą wioskę w 'Turnieju Wsi". W składzie także byli członkowie OSP. Rok 2012 zapowiada się równie udanie, głownie ze względu na obchody 75-lecia jednostki.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201566 osób.
realizacja 2011: studio fabryka