Aktualności

26 lutego 2012

Dzień Babci i Dziadka 2012r- zdjęcia

W dniu 31.01.2011r. w Świetlicy Wiejskiej w Gogolewie odbyła się uroczystość z okazji „Dnia Babci i Dziadka”. W uroczystości tej brali udział uczniowie klas I-III wraz ze swoimi „dziadkami”.

» czytaj więcej..
21 lutego 2012

Sprawa kopalni w programie TVR - film

Zgodnie z naszymi wcześniejszymi zapowiedziami,w ubiegłą niedzielę, Polska Telewizja TVR wyemitowała materiał dotyczący naszego regionu. W programie " O tym się mówi" pokazano reportaż z zebrania w Sobiałkowie. Jeżeli ktoś nie mógł obejrzeć tego materiału lub chciałby zapoznać się z nim ponownie to zapraszam !

» czytaj więcej..
19 lutego 2012

I żeby znów za rok nie zabrakło nikogo z nas ! - zdjęcia + film

18 lutego br. w Gogolewie , podobnie jak roku ubiegłym, odbyła się impreza dla seniorów . Organizatorzy przygotowali program w którym znalazło się coś dla ducha, coś do ucha no i do ciała.

» czytaj więcej..
16 lutego 2012

Zaproszenie do konkursu

Zarząd Oddziału Miejsko – Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia zapraszają uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych oraz ponadgimnazjalnych z terenu gminy Krobia, do udziału w Eliminacjach Gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej „Młodzież zapobiega pożarom”.

» czytaj więcej..
15 lutego 2012

Nowa data emisji reportażu w TVR

Wielu zainteresowanych zasiadło w ubiegłą niedzielę przed telewizorem aby obejrzeć reportaż z zebrania w Sobiałkowie. Niestety program " O tym się mówi" , mimo wcześniejszych informacji, dotyczył innego tematu. Dotarłem jednak do źródła, które informuje o nowej dacie emisji programu dotyczącego w/w spotkania.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199684 osób.
realizacja 2011: studio fabryka