Aktualności

05 marca 2012

Za półtora - dwa lata firma PAK będzie się starać o koncescję na wydobycie

02 marca br. , w Gogolewie odbyło się zebranie mieszkańców naszego terenu, którzy zainteresowani są sprawą kopalni. Organizatorami spotkania byli członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom" ,zrzeszającego rolników przeciwnych odwiertom i budowie kopalni węgla brunatnego na terenie gminy Krobia i okolicach. Sprawa jest trudna, a problem dotyczy wielu mieszkańców naszego regionu. Nic więc dziwnego ,że gogolewska sala wiejska choć nie należy do małych, z trudem pomieściła uczestników spotkania. Podobnie jak w Sobiałkowie dało się odczuć emocje, jednak charakter spotkania był bardziej informacyjny .

» czytaj więcej..
02 marca 2012

Wracają zajęcia świetlicowe dla dzieci

Po paru miesiącach przerwy wracają zajęcia świetlicowe dla dzieci.

» czytaj więcej..
01 marca 2012

Środków mało , wyzwań wiele - zdjęcia

Tradycyjnie już , jak co roku , sołtys na zebraniu wiejskim przedstawia sprawozdanie z działalności Rady Sołeckiej w minionym roku. W Gogolewie zebranie takie odbyło się 01 marca br.. Choć ilość przybyłych mieszkańców delikatnie mówiąc " nie powalała", to tematów do omówienia nazbierało się sporo. Obecnie każda władza w naszym kraju ma problem z brakiem środków finansowych a jednoczesnym wzrostem ilości zadań ,które należy lub chciałoby się zrobić . Nie inaczej jest w Gogolewie.

» czytaj więcej..
29 lutego 2012

Ku przestrodze - uwaga na cichego zabójcę

Zagrożenie pożarem lub zatrucie czadem, w każdym budynku mieszkalnym należy rozpatrywać nie tylko pod względem realności, ale jak ukazują statystyki należy je wręcz zaliczyć do grupy stosunkowo dużego ryzyka, które potęguje się w szczególności w sezonie zimowym.

» czytaj więcej..
26 lutego 2012

OGŁOSZENIE - temat kopalnia !!!

OGŁOSZENIE !!! - temat kopalnia .

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200283 osób.
realizacja 2011: studio fabryka