Aktualności

26 lipca 2012

TY TEŻ MOŻESZ POMÓC

29 lipca br. na terenie naszej gminy zostanie przeprowadzona zbiórka publiczna na rzecz mieszkańców gminy Cekcyn ( województwo Kujawsko - Pomorskie , powiat tucholski) poszkodowanych w wyniku nawałnicy i trąby powietrznej.

» czytaj więcej..
12 lipca 2012

UWAGA ROLNICY

W związku z wystąpieniem na terenie Gminy Krobia w nocy z 2 na 3 lipca 2012 r. burz z gradobiciem, które spowodowały szkody w uprawach rolnych, informujemy, że przyjmowane są wnioski od rolników , którzy ponieśli straty wywołane tym niekorzystnym zjawiskiem.

» czytaj więcej..
12 lipca 2012

INFORMACJA Urzędu Miejskiego w Krobi

Informacja dla mieszkańców Informujemy, że Gmina Krobia nie zlecała przeprowadzenia badań ankietowych. W związku z tym pojawienie się u Państwa w domach ankieterów nie jest związane z działaniami podejmowanymi przez Gminę.

» czytaj więcej..
06 lipca 2012

WAŻNA Informacja dla rolników poszkodowanych – gradobicie i inne siły wyższe

Rolnicy muszą niezwłocznie zgłaszać do ARiMR szkody spowodowane w gospodarstwach przez działanie siły wyższej, np. gradobicia.

» czytaj więcej..
03 lipca 2012

Uśmiechnięte buzie małych gogolewian

Niedzielę 01 lipca 2012r w Gogolewie można określić prawdziwym świętem dzieci. Wszystko co zostało zorganizowane w tym dniu było dla nich i z myślą o nich . O naszych najmniejszych mieszkańcach Gogolewa. Atrakcji z pewnością nie zabrakło, a pogoda była sprzymierzeńcem wszystkich organizatorów i uczestników.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199743 osób.
realizacja 2011: studio fabryka