Aktualności

29 sierpnia 2013

Gogolewski dzień Dożynek

24 sierpnia br. w Gogolewie odbyły się tegoroczne Dożynki. Obchody tego święta rozpoczęły się już od godzin popołudniowych, a skończyły w późnych godzinach nocnych.

» czytaj więcej..
18 sierpnia 2013

Top model podczas wakacyjnych zajęć

Podczas tegorocznych wakacji dzieci z Gogolewa mogą uczestniczyć w cotygodniowych zajęciach. Uczestnicy spotkań oprócz zabawy udoskonalają swoje talenty w różnych dziedzinach. Rysują,malują, śpiewają ,tańczą itd. To wszystko pod czujnym okiem pani Marii Poprawy.

» czytaj więcej..
16 sierpnia 2013

III Mecz Dożynkowy

24 sierpnia br. rolnicy z Gogolewo będą obchodzić święto plonów czyli tradycyjne Dożynki. Z tej właśnie okazji ponownie zorganizowane zostaną rozgrywki piłkarskie na miejscowym boisku.

» czytaj więcej..
14 sierpnia 2013

Wyróżnienie dla młodego rolnika z Gogolewa

Zaszczytną funkcję Starosty i Starościny tegorocznych Dożynek Parafialno – Gminnych, które 18 sierpnia br. odbędą się w Krobi, obejmą Państwo Karolina i Karol Łapawa z Gogolewa. Od 10 stycznia 2011 r. Państwo Łapawa są prawnymi właścicielami gospodarstwa, specjalizującego się w chowie loszek hodowlanych rasy PBZxWBP. Warto w tym miejscu podkreślić, że chów ten jest rodzinną tradycją, przekazywaną z pokolenia na pokolenie już od 1908 r.

» czytaj więcej..
14 sierpnia 2013

Dni Krobi 2013

Od przyszłej niedzieli w naszej gminie rozpoczyna się cykl imprez z okazji Dni Krobi 2013. Wśród wielu propozycji przygotowanych przez organizatorów wyróżnia się zapewne koncert gwiazdy. LIBER I NATALIA SZROEDER to na dzień dzisiejszy ścisła czołówka polskiej sceny muzycznej i chyba od dłuższego czasu mieszkańcy naszej gminy na takie wydarzenie czekali.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199726 osób.
realizacja 2011: studio fabryka