Aktualności

31 maja 2015

IV SZKOLNY FESTYN RODZINNY ZA NAMI

Organizatorzy IV Festynu Rodzinnego pod hasłem " Bieg Świętych Apostołów Piotra i Pawła" ponownie stanęli na wysokości zadania bo na wszystkich , którzy zdecydowali się przybyć 24 maja do Gostkowa czekały ciekawe propozycje i atrakcje. Oczywiście ważnym aspektem tego typu imprez jest pogoda, która i tym razem była wyśmienita. Rada Rodziców, nauczyciele, uczniowie i wszystkie osoby zaangażowane w organizację imprezy postarali się, aby w jak najlepszy sposób ten dzień był wspominany - bez wątpienia to im się udało, o czym świadczą opinie uczestników , ale także lokalnych mediów.

» czytaj więcej..
31 maja 2015

OSP Gogolewo nie zawodzi

24 maja br. w Pudliszkach odbyły się Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych gminy Krobia. Zawody te tradycyjnie organizuje Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia. Jak to już od paru lat bywa, świetnie zaprezentowali się w nich strażacy z Gogolewa.

» czytaj więcej..
27 maja 2015

Bawili się gogolewscy seniorzy

W piękne,majowe popołudnie 23 maja br., jak co roku odbyło się spotkanie seniorów mieszkających w Gogolewie oraz zaproszonych gości. Dzień Seniora w naszej wsi stał się już imprezą cykliczną i co najważniejsze mimo upływających lat uczestnicy zachowują dobrą formę.

» czytaj więcej..
20 maja 2015

Festyn Rodzinny IV Bieg Św. Apostolów Piotra i Pawła

W najbliższą niedzielę tj. 24.05.2015r, już po raz czwarty odbędzie się festyn rodzinny pod hasłem :"Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła". Organizatorami tej imprezy są : Rada rodziców , nauczyciele, uczniowie oraz ks. proboszcz Józef Dutkowiak. Poniżej szczegółowe informacje dotyczące tego wydarzenia. Nie powinno Was tam zabraknąć !

» czytaj więcej..
31 marca 2015

To jest temat

"To jest temat" to program TVP INFO realizowany na żywo z miejsca wydarzenia. Informuje o tym, co danego dnia przykuło uwagę widzów z całego kraju. W dniu dzisiejszym tj. 31.03.2015 roku program ten nadawany był z Niepartu, a tematem było powstanie na naszym terenie kopalni węgla brunatnego i wiążące się z tym zagrożenia.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199730 osób.
realizacja 2011: studio fabryka