Aktualności

03 grudnia 2013

I Ty będziesz mógł skosztować piernika z Gogolewa

Tradycją jest ,że w wielu domach wraz z rozpoczęciem Adwentu wypiekane są pierniki. W tym roku panie z Koła Gospodyń Wiejskich przysmak ten przygotowywały na szerszą skalę. Pomagały im w tym dzieci uczęszczające na cotygodniowe zajęcia, odbywające się w świetlicy wiejskiej.

» czytaj więcej..
01 grudnia 2013

I Międzygminny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

Jak to zwykle w życiu bywa, wszystko zaczęło się od pomysłu. Dwa lata temu dwie nauczycielki Zespołu Szkół w Gostkowie – Magdalena Szwarczyńska i Janina Porożyńska - wpadły na pomysł zorganizowania czegoś wyjątkowego.

» czytaj więcej..
18 listopada 2013

Sylwester 2013/2014 w Gogolewie

Zbliża się koniec roku, dlatego warto zaplanować Sylwestra. Może w Gogolewie?

» czytaj więcej..
27 października 2013

Traktujmy ziemię jak pożyczoną od naszych dzieci,a nie odziedziczoną po naszych rodzicach ..

"Traktujmy ziemię jak pożyczoną od naszych dzieci, a nie odziedziczoną po naszych rodzicach i przodkach" - nawoływał jeden z prelegentów podczas Konferencji dotyczącej zagrożeniom wiążącym się z powstaniem kopalni odkrywkowej węgla brunatnego. W Gogolewie odbyło się jedno z czterech spotkań z naukowcami, które zorganizowano także w Krobi oraz w szkołach ponadgimnazjalnych w Krobi i Grabonogu. Konferencję zorganizowała gmina Krobia i Stowarzyszenie "Nasz Dom".

» czytaj więcej..
26 października 2013

Rok po wypadku Adasia w programie w TVP

Minął ponad rok od sprawy,którą zbulwersowani byli mieszkańcy Gogolewa i nie tylko. Interesowały się nią wszystkie ogólnopolskie media. 24 października 2013r., w programie TVP2 " Pytanie na śniadanie " gościem był, poszkodowany wtedy młody mieszkaniec naszej wsi Adaś z rodzicami Katarzyną i Marcinem oraz Rzecznik Praw Pacjenta pani Barbara Kozłowska.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199993 osób.
realizacja 2011: studio fabryka