Aktualności

31 marca 2015

To jest temat

"To jest temat" to program TVP INFO realizowany na żywo z miejsca wydarzenia. Informuje o tym, co danego dnia przykuło uwagę widzów z całego kraju. W dniu dzisiejszym tj. 31.03.2015 roku program ten nadawany był z Niepartu, a tematem było powstanie na naszym terenie kopalni węgla brunatnego i wiążące się z tym zagrożenia.

» czytaj więcej..
14 marca 2015

Świętowały panie z KGW w Gogolewie

W ostatnią środę , 11 marca br., panie z Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie zebrały się na corocznym spotkaniu z okazji Dnia Kobiet. Nie zabrakło życzeń , podziękowań , sprawozdań, wspomnień i planów.

» czytaj więcej..
21 lutego 2015

Mieszkańcy Gogolewa wybrali nowego sołtysa

19 lutego 2015 roku zapisze się w historii Gogolewa jako data szczególna. Po 20 latach sprawowania funkcji sołtysa Janusz Bogdański postanowił ,że nie będzie się ubiegał o następną kadencję. Nowym sołtysem wybrany został Adam Franciszczak. Zebraniu wyborczemu przewodniczyła pani Skrobała. Obecny był Burmistrz Krobi - Sebastian Czwojda oraz Adam Sarbinowski -reprezentujący Urząd Gminy.

» czytaj więcej..
11 lutego 2015

Ale się działo i znowu nocy było mało

07 lutego br. , w Gogolewie odbyła się "Zabawa Karnawałowa" zorganizowana przez Radę Rodziców przy Zespole Szkół w Gostkowie.

» czytaj więcej..
11 lutego 2015

Zajęcia świetlicowe i baliki w czasie ferii

Informacja na temat zajęć świetlicowych i balików, które odbędą się w trakcie ferii zimowych na świetlicach wiejskich w gminie Krobia.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200833 osób.
realizacja 2011: studio fabryka