Aktualności

29 kwietnia 2013

Zaginiony odnalazł się

Gostyńska policja odwołała poszukiwanie mieszkańca Gogolewa, które zostało zgłoszone przez jego byłą żonę. Okazało się, że mężczyzna jest cały i zdrowy, a samo zgłoszenie zaginięcia przez byłą żonę uważa za nieuzasadnione.

» czytaj więcej..
28 kwietnia 2013

Bawili się seniorzy /foto+video/

Można powiedzieć ,że tradycyjnie - bo już trzeci rok z rzędu seniorzy z Gogolewa spotykają się aby wspólnie spędzić miły wieczór. Taki odbył się w sobotę 27 kwietnia br.. Ciepła atmosfera, dobra zabawa i wspomnienia zawsze towarzyszą tym spotkaniom. Nie inaczej było tym razem.

» czytaj więcej..
28 kwietnia 2013

ZAGINĄŁ MIESZKANIEC GOGOLEWA

Gostyńska policja i zaniepokojona rodzina szukają Jarosława Cichowlasa, 44-latka z Gogolewa. Wczoraj około 18.00 wyszedł z domu i do tej chwili nie skontaktował się z rodziną. Jeśli ktoś wie gdzie może być zaginiony proszony jest o kontakt z KPP w Gostyniu.

» czytaj więcej..
27 marca 2013

Panie wyjechały w Kotlinę Kłodzką

Panie z Koła Gospodyń Wiejskich z Gogolewa i Niepartu , celebrując jeszcze Dzień Kobiet , wybrały się na dwudniową wycieczkę w Kotlinę Kłodzką. W dniach 09-10.03.br. , w zimowych warunkach zwiedzały piękną krainę naszego kraju.

» czytaj więcej..
16 marca 2013

Lotnicze Pogotowie Ratunkowe w Gogolewie

W piątek 15 marca br., po wezwaniu karetki Pogotowia Ratunkowego do chorej dziewczynki okazał konieczny się przyjazd drugiej karetki z lekarzem, który ocenił ,że stan zdrowia jest na tyle poważny, iż konieczna jest akcja Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7201224 osób.
realizacja 2011: studio fabryka