Aktualności

07 listopada 2012

Kopalnie odkrywkowe - czarna dziura gospodarki

Tytuł tego newsa to hasło , które w dniu dzisiejszym aktywiści Greenpeace opuścili z dachu Ministerstwa Gospodarki . Od rana protestowali tam przeciwko budowie nowych kopalni odkrywkowych w Polsce. W tym celu rozpostarli kilkudziesięciometrowy transparent z napisem „Kopalnie odkrywkowe – czarna dziura gospodarki”. Domagali się odstąpienia od planów budowy kopalni odkrywkowych. W proteście tym uczestniczyli także mieszkańcy rejonów gdzie są plany budowy odkrywek - w tym naszego terenu, naszej wsi.

» czytaj więcej..
15 października 2012

Gimnazjaliści ponownie lepsi od Vipów

4 października 2012 roku na Orliku w Miejskie Górce odbył się mecz Vipy - Gimnazjum, który wpisał się już w tradycję szkoły.

» czytaj więcej..
04 października 2012

Przegląd chórów

Zapraszamy w imieniu Gminy Krobia na przegląd chórów.

» czytaj więcej..
05 września 2012

Szkolny rok się zaczął, więc idę do szkoły

3 września 2012 uczniowie, rodzice, grono pedagogiczne i pracownicy Zespołu Szkół w Gostkowie przywitali nowy rok szkolny 2012/2013.

» czytaj więcej..
29 sierpnia 2012

Kawalerowie znów wygrali

Liczna grupa mieszkańców Gogolewa zgromadziła się w ubiegłą niedzielę na miejscowym boisku aby dopingować swoje dzieci, swoich członków rodzin czy sąsiadów. Aura okazała się łaskawa i po krótkich ale intensywnych opadach deszczu ponownie pojawiło się słońce. Wspomniany opad okazał się jednak nie bez znaczenia w dalszym ciągu rozgrywek.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199752 osób.
realizacja 2011: studio fabryka