Aktualności

22 września 2015

OGŁOSZENIE - ZEBRANIE

W dniu 25 września , o godz. 19 w Świetlicy Wiejskiej w Gogolewie odbędzie się zebranie z mieszkańcami w celu uchwalenia funduszu sołeckiego na 2016r. Zachęcamy do udziału w zebraniu.

» czytaj więcej..
28 sierpnia 2015

Gogolewo z pucharem na własność

Tradycyjnie już "Dni Krobi" rozłożone są w czasie i trwają w czasie trzech weekendów. W bieżącym roku imprezy okolicznościowe odbywają się 22,23 i 30 sierpnia oraz 12 września. Organizatorzy jak co roku zorganizowali zmagania sołectw w różnych konkurencjach ,a hasłem przewodnim było " Pomidorowy zawrót głowy". Właśnie to ważne dla naszego regionu warzywo było głównym "bohaterem" zmagań. Drużyna z Gogolewa ponownie okazała się najlepsza , a że było już to po raz kolejny , sołectwo Gogolewo otrzymało już puchar na własność.

» czytaj więcej..
28 sierpnia 2015

Letnie półkolonie w Gogolewie

Podczas tegorocznych, niestety kończących się już, wakacji najmłodsi mieszkańcy naszej wsi uczestniczyli w zorganizowanych zajęciach. Przez kilka dni z chęcią przychodzili na salę wiejską gdzie pod okiem opiekuna wspólnie się bawili, uczyli i przygotowywali specjalny pokaz mody.

» czytaj więcej..
20 sierpnia 2015

Dożynkowe święto w Gogolewie

15 sierpnia obchodzimy święta zarówno kościelne jak i narodowe. W tym roku mieszkańcy Gogolewa obchodzili także święto plonów czyli tradycyjne dożynki. Organizatorzy zadbali o to aby praktycznie przez cały dzień z tej okazji coś się działo. Święto to poprzedziły przygotowania i próby, w które zaangażowali się nie tylko młodzież ale także seniorzy wioski. Nad wszystkimi wydarzeniami czuwał sołtys Adam Franciszczak wraz z członkami rady sołeckiej oraz paniami z KGW.

» czytaj więcej..
31 lipca 2015

Mecz dożynkowy 2015r.

W dniu 15 sierpnia 2015r. odbędą się w Gogolewie tradycyjne dożynki. Jak zapewne pamiętamy nie było ich w ubiegłym roku ze względu na remont sali. Może zdradzę rąbek tajemnicy, ale organizatorzy przygotowują tegoroczną imprezę w odmienionej formie i z pewnością atrakcji nie zabraknie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200072 osób.
realizacja 2011: studio fabryka