Aktualności

01 kwietnia 2012

Proponuję rozsądek ! - zdjęcia

Plac ,za salą wiejską w Gogolewie, często bywa miejscem gdzie "kierowcy" ze sportową żyłką próbują swoje "bolidy ".

» czytaj więcej..
29 marca 2012

Czas przejść do czynu !

Od wielu lat jest jasne ,że w Gogolewie brakuje placu zabaw dla dzieci. Niestety nie udało się go wywalczyć w ubiegłorocznym konkursie Nivea . Na jednym z zebrań wiejskich postanowiono więc, iż ów plac należy zrobić we własnym zakresie . Obecny na tymże zebraniu burmistrz Czwojda z zadowoleniem przyjął tę deklarację mieszkańców i obiecał pomoc w wyposażeniu placu ( pieniądze na ten cel są zarezerwowane w budżecie) .

» czytaj więcej..
29 marca 2012

Będą szacować straty !

W związku ze szkodami w uprawach zbóż, w wyniku niekorzystnych warunków przezimowania w okresie zimy 2011/2012, Komisja ds. szacowania szkód z Gminy Krobia prosi o przybycie poszkodowanych rolników do Urzędu Miejskiego w Krobi, sala w „budynku na fosie” w terminie od dnia 2 do 13 kwietnia 2012 roku, celem zgłoszenia szkody i spisania protokołu i ustalenie terminu lustracji uprawy.

» czytaj więcej..
15 marca 2012

Dzień Kobiet połączony z wyborami

W czwartek 15 marca 2012r, członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie , zebrały się aby wspólnie świętować swoje święto. Jest to już tradycja kontynuowana od wielu lat i także w tym roku nie mogło być inaczej.

» czytaj więcej..
11 marca 2012

Wiosna ,wiosna ,wiosna ach to ty ?

Choć dziś dopiero 11 marzec i niedawno mieliśmy mroźną zimę, to piękne słońce skłania do poszukiwania oznak zbiżającej się wiosny .

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192027 osób.
realizacja 2011: studio fabryka