Aktualności

27 stycznia 2014

Spotkanie Noworoczne KGW Gogolewo

27 stycznia 2014 miało miejsce spotkanie pań z Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Członkinie o raz zaproszeni goście wspólnie spędzili wieczór planując działania na 2014 rok.

» czytaj więcej..
27 stycznia 2014

Ruszają zapisy do szkoły

Komunikat Dyrektora Zespołu Szkół W Gostkowie w sprawie rekrutacji dzieci do oddziałów przedszkolnych i klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Nieparcie na rok szkolny 2014/2015.

» czytaj więcej..
26 stycznia 2014

Można! Raczej trzeba zagłosować na KGW Gogolewo

Wzorem cieszącego się ogromnym zainteresowaniem plebiscycie na najpopularniejszego proboszcza Powiatu Gostyńskiego redakcja gostyń24.pl prowadzi już nowy . Tym razem nowy konkurs to "Plebiscyt na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w Powiecie Gostyńskim". Zażarta walka między kołami już trwa.

» czytaj więcej..
26 stycznia 2014

Balik przebierańców na tzw.kółku

W ubiegłym tygodniu podczas cotygodniowych zajęć na sali wiejskich dla dzieci odbył się " Balik przebierańców". Przedział wiekowy uczestniczących w tych zajęciach jest spory to i przebrania były różne. Jednak cel założony przez opiekuna grupy , panią Marię Poprawa, został osiągnięty. Dzieci bawiły się doskonale.

» czytaj więcej..
24 stycznia 2014

Zebranie wiejskie - choć osób jak na imieninach

W dniu 23 stycznia 2014r odbyło się zebranie wiejskie. Tematami przewodnimi były problemy społeczne występujące w Gminie Krobia oraz ewentualne wprowadzenie płatnej strefy parkowania w Krobi. Niestety mimo, jak przekonywał Sołtys , licznych ogłoszeń frekwencja mieszkańców Gogolewa była bardzo niska.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7191868 osób.
realizacja 2011: studio fabryka