Aktualności

14 czerwca 2017

Pomimo zapowiadanych burz - VI raz pobiegli

Pomimo niekorzystnych prognoz pogody i obaw z tym związanych, organizatorzy postanowili aby festyn rodzinny pod hasłem "VI Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła " odbył się zgodnie z planem 04.06.2017r.. Impreza po raz szósty zorganizowana została przez Zespół Szkół w Gostkowie we współpracy z Radą Rodziców oraz proboszczem parafii pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nieparcie ks. Józefem Dutkowiakiem. Ponownie zebrały się całe rodziny aby wspólnie, mile spędzić niedzielne popołudnie.

» czytaj więcej..
02 czerwca 2017

Dzień Seniora 2017

W ostatnią sobotę, tj. 27 maja br., w Gogolewie odbyła się coroczna impreza pod hasłem "Dzień Seniora". Jest to dzień w którym od kilku lat spotykają się najstarsi mieszkańcy Gogolewa, aby na chwilę zapomnieć o troskach i problemach codziennego trudu i dać się pochłonąć zabawie w towarzystwie swoich znajomych.

» czytaj więcej..
20 marca 2017

Dziury,dziury,dziury !!! - zebranie wiejskie

Problem jakości drogi powiatowej przebiegającej przez Gogolewo wyrósł na główny temat zebrania wiejskiego, które odbyło się 15 marca 2017 r w Gogolewie. Nie może to dziwić wszak praktycznie mieszkańcy naszej wsi nie mają alternatywy aby dojechać do miejsc pracy, urzędów, lekarzy czy szkół.

» czytaj więcej..
12 marca 2017

SPOTKANIE Z OKAZJI DNIA KOBIET

9 marca 2017r odbyło się spotkanie członkiń Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Jak to co oku bywa, podczas tego spotkania, był także czas na analizę działalności organizacji.

» czytaj więcej..
30 stycznia 2017

Głosowanie rozstrzygnęło która gmina poprowadzi szkołę

Edukacyjny Związek Międzygminny Gostkowo - Niepart, który od 2009 prowadzi Zespół Szkół w Gostkowie gdy powstawał był chlubą dwóch gmin Krobi i Miejskiej Górki. Było to bardzo kompromisowe rozwiązanie problemów dwóch małych, sąsiadujących szkół, którym poprzez niż demograficzny groziło zamknięcie . To jedyne takie porozumienie w skali kraju. W ten sposób ta placówka oświatowa z powodzeniem funkcjonuje obecnie. Wydawało się, że to połączenie obwodów szkół w Nieparcie i Gostkowie pozwoli placówce funkcjonować i rozwijać się przez wiele lat. Niestety to prekursorskie rozwiązanie stało się ofiarą zmian prawnych w naszym kraju.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192185 osób.
realizacja 2011: studio fabryka