Aktualności

06 marca 2014

Nikt o zdrowych zmysłach nie myślał o powstaniu tam kopalni

Zgodnie z wcześniejszym wpisem, w ubiegłą sobotę, Ogólnopolska Telewizja TVR wyemitowała reportaż dotyczący ewentualnym powstaniu kopalni na naszym terenie.

» czytaj więcej..
23 lutego 2014

TVR ponownie z rolnikami przeciwko kopalni

Ogólnopolska Telewizja TVR ponownie zajęła się tematem protestów przeciwko powstaniu na naszym terenie kopalni odkrywkowej. 22 lutego br., w Nieparcie odbyło się spotkanie protestujących, podczas którego nagrywany był materiał filmowy.

» czytaj więcej..
23 lutego 2014

Obcinka gałęzi na cmentarzu

22 lutego br. , na prośbę księdza proboszcza , strażacy z OSP Gogolewo wraz z mieszkańcami naszej wsi , którzy wyrazili chęć pomocy pracowali na cmentarzu parafialnym w Nieparcie. Praca ich polegała na usunięciu niebezpiecznych , podczas wiatrów, gałęzi.

» czytaj więcej..
11 lutego 2014

Kwalifikacja wojskowa 2014

Choć obowiązek zasadniczej służby wojskowej to już historia, to pewne dane o ewentualnych żołnierzach są niewątpliwie potrzebne. Dlatego co roku wyznaczone roczniki mężczyzn oraz wskazane przez wojskowych komendantów uzupełnień kobiety, muszą się wstawić przed komisję lekarską.

» czytaj więcej..
11 lutego 2014

Zebranie sprawozdawcze za 2013 rok w OSP Gogolewo/ foto

30 stycznia br. , odbyło się zebranie sprawozdawcze miejscowej jednostki OSP . W spotkaniu uczestniczyli druhowie ochotnicy, mieszkańcy Gogolewa oraz zaproszeni goście. Zarząd za działalność w 2013 roku jednogłośnie otrzymał absolutorium.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192153 osób.
realizacja 2011: studio fabryka