Aktualności

30 września 2014

ŚCIEŻKA ROWEROWA NIEPART-GOSTKOWO - GŁOSUJ !!!

Gostyński samorząd powiatowy jako jeden z niewielu powiatów w Polsce realizuje procedurę budżetu obywatelskiego. Już drugi raz mieszkańcy mogli składać propozycje zadań do realizacji w 2015 r. Propozycje dotyczą wielu obszarów tematycznych. Najpopularniejsze to inwestycje związane z rozwojem turystyki rowerowej i wzbogaceniem jej infrastruktury, siłownie zewnętrzne, promocja miejsc, a także budowa boiska wielofunkcyjnego czy placu zabaw. Tegoroczna procedura idzie o krok dalej niż poprzednia, tym razem to sami mieszkańcy zadecydują o tym, która z tych inwestycji zostanie zrealizowana.

» czytaj więcej..
28 września 2014

Fundusz sołecki na 2015r rozplanowany

W ubiegły czwartek, 25 września 2014r., w Gogolewie odbyło się zebranie wiejskie , którego głównym celem było uchwalenie przyszłorocznego funduszu sołeckiego oraz omówienie spraw bieżących. W zebraniu uczestniczyli goście : Burmistrz Krobi - Sebastian Czwojda oraz Genowefa Skrobała - radna Rady Miejskiej w Krobi.

» czytaj więcej..
25 sierpnia 2014

Gogolewo znów najlepsze

Uroczyste odsłonięcie pamiątkowej tablicy na wyspie kasztelańskiej, którego dokonał Burmistrz Krobi Sebastian Czwojda, było znakiem, że Dni Krobi 2014 się rozpoczęły. Na dzień 24 sierpnia organizatorzy przygotowali urozmaicony program. Tradycja i historia została połączona z rywalizacją między sołectwami , przy słodkim miodzie. Podczas, chłodnego już wieczoru, zgromadzoną publiczność rozgrzewał Mrozu z zespołem.

» czytaj więcej..
07 lipca 2014

Deszcz popsuł święto

Podobnie jak w latach ubiegłych Rada Sołecka w Gogolewie zorganizowała Dzień Dziecka. Niestety data 22 czerwca br., na kiedy zaplanowano imprezę okazała się trochę pechowa. Aura okazała się mało łaskawa dla najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Momentami ulewny deszcz spowodował ,że dzieci nie mogły skorzystać w pełni z przygotowanych atrakcji.

» czytaj więcej..
01 czerwca 2014

Dzień Seniora w Gogolewie

To już się stało tradycją ,że co roku gogolewscy seniorzy spotykają się na wspólnej imprezie. W tym roku było to 31 maja. Jak zwykle przy tej okazji nie zabrakło najważniejszych chyba rzeczy. Modlitwy , jedzenia i picia oraz dobrej zabawy. Uśmiech towarzyszył zebranym i oto chodziło organizatorom , aby na chwilę choćby zapomnieć o chorobach , problemach , zmartwieniach i innych trudach życia codziennego.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192099 osób.
realizacja 2011: studio fabryka