Aktualności

01 lipca 2013

Festyn rodzinny i II Bieg Piotra i Pawła za nami

23 czerwca br., w dniu, kiedy wszystkie dzieci składają najlepsze życzenia swoim tatom, na boisku szkolnym Zespołu Szkół w Gostkowie spotkali się uczniowie i ich rodzice, nauczyciele i pracownicy szkoły, mieszkańcy wiosek z dwóch gmin: Krobia i Miejska Górka należących do obwodu szkoły, by wziąć udział w festynie rodzinnym.

» czytaj więcej..
25 czerwca 2013

Strażacy ! jesteśmy z Was dumni

23 czerwca br.,na stadionie miejskim w Pępowie odbyły się Powiatowe Zawody Sportowo-Pożarnicze Ochotniczych Straży Pożarnych. W szranki stanęły najlepsze jednostki z każdej gminy powiatu gostyńskiego, które zostały wyłonione podczas odbywających się wcześniej Gminnych Zawodów Sportowo-Pożarniczych - wśród nich nasza jednostka OSP Gogolewo.

» czytaj więcej..
17 czerwca 2013

Słoneczny Dzień Dziecka w Gogolewie

W niedzielę, 16 czerwca br. ,na placu przy sali wiejskiej w Gogolewie było gwarno, radośnie,wesoło,słonecznie, ciepło i miło. A to wszystko za sprawą najmłodszych mieszkańców naszej wsi. Rada Sołecka wraz z Kołem Gospodyń Wiejskich w tym właśnie dniu zorganizowali Dzień Dziecka w naszej miejscowości.

» czytaj więcej..
12 czerwca 2013

Festyn - II Bieg Piotra i Pawła ZAPROSZENIE

23 czerwca br., Zespół Szkół w Gostkowie organizuje festyn rodzinny , którego głównym punktem będzie II Bieg Piotra i Pawła. Organizatorzy zapraszają wszystkich do udziału w tym wydarzeniu.

» czytaj więcej..
23 maja 2013

Z okazji Dnia Matki o zdrowym odżywianiu

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki , w środę 22 maja br., spotkały się panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. W spotkaniu tym uczestniczyli także zaproszeni goście, którzy przekonywali do zdrowego odżywiania się.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199768 osób.
realizacja 2011: studio fabryka