Aktualności

25 października 2013

Zagłosuj na swojego proboszcza

Cenisz swojego proboszcza? Uważasz, że dobrze wypełnia swoją misję i obowiązki? Teraz możesz wyrazić to, głosując w sms-owym plebiscycie na Ulubionego Proboszcza Powiatu Gostyńskiego! To pierwszy tego typu ranking organizowany na naszym terenie. Zapraszamy do oddania głosu na naszego proboszcza.

» czytaj więcej..
20 października 2013

Konferencja poświęcona zagrożeniom związanym z powstaniem kopalni

Gmina Krobia oraz członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom" zapraszają na konferencję poświęconą zagrożeniom związanym z powstaniem kopalni odkrywkowej węgla brunatnego. W czwartek, 24.10.2013r o godz. 17 w Krobi , w Kinie Szarotka oraz o godz 20 w Gogolewie , w sali wiejskiej.

» czytaj więcej..
24 września 2013

Fundusz sołecki 2014 uchwalony

W ubiegły czwartek, 19 września 2013r., w Gogolewie odbyło się zebranie wiejskie , którego głównym celem było uchwalenie przyszłorocznego funduszu sołeckiego oraz omówienie spraw bieżących. W zebraniu uczestniczyli goście : Burmistrz Krobi - Sebastian Czwojda oraz Genowefa Skrobała - radna Rady Miejskiej w Krobi.

» czytaj więcej..
14 września 2013

Zumba w Gogolewie

Podczas tegorocznych wakacji dzieci z Gogolewa, pod okiem instruktorki p. Kaczor ze Szkoły Tańca Desperado , uczestniczyły w zajęciach z nauki coraz bardziej popularnego tańca Zumba.

» czytaj więcej..
05 września 2013

Nie dla kopalni odkrywkowej w Teleskopie

W dniu 04 września br. w wydaniu programu informacyjnego TVP Poznań "Teleskop" podjęto ponownie temat protestu mieszkańców przeciwko powstaniu na naszym terenie kopalni odkrywkowej węgla brunatnego.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7199719 osób.
realizacja 2011: studio fabryka