Aktualności

30 lipca 2017

POKAZANO POLAKOM STADNINĘ W TVP

26 lipca , na antenie TVP1 , w programie Magazyn Rolniczy wyemitowany został materiał filmowy dotyczący Stadniny Koni w Pępowie z siedzibą w Gogolewie. W filmie przybliżono obecną działalność przedsiębiorstwa oraz przybliżono plany na najbliższą przyszłość.

» czytaj więcej..
16 lipca 2017

Poświęcenie kapliczki NMP w Gogolewie

Po Nieparcie i Gostkowie, także w Gogolewie powstała nowa kapliczka. Jej poświęcenie miało miejsce 13 lipca 2017 roku - czyli w setną rocznicę III objawienia w Fatimie. Właśnie figura Matki Bożej Fatimskiej jest umieszczona w kapliczce.

» czytaj więcej..
16 lipca 2017

Dzień dziecka 2017 w Gogolewie (fot)

W Gogolewie "Dzień dziecka " obchodzono 9 lipca 2017 roku. W poprzednich latach różnie bywało z aurą. W razem pogoda sprzyjała i dzieci mogły w pełni wykorzystać to co dla nich przygotowali organizatorzy.

» czytaj więcej..
14 czerwca 2017

Pomimo zapowiadanych burz - VI raz pobiegli

Pomimo niekorzystnych prognoz pogody i obaw z tym związanych, organizatorzy postanowili aby festyn rodzinny pod hasłem "VI Bieg Św. Apostołów Piotra i Pawła " odbył się zgodnie z planem 04.06.2017r.. Impreza po raz szósty zorganizowana została przez Zespół Szkół w Gostkowie we współpracy z Radą Rodziców oraz proboszczem parafii pod wezwaniem Św. Apostołów Piotra i Pawła w Nieparcie ks. Józefem Dutkowiakiem. Ponownie zebrały się całe rodziny aby wspólnie, mile spędzić niedzielne popołudnie.

» czytaj więcej..
02 czerwca 2017

Dzień Seniora 2017

W ostatnią sobotę, tj. 27 maja br., w Gogolewie odbyła się coroczna impreza pod hasłem "Dzień Seniora". Jest to dzień w którym od kilku lat spotykają się najstarsi mieszkańcy Gogolewa, aby na chwilę zapomnieć o troskach i problemach codziennego trudu i dać się pochłonąć zabawie w towarzystwie swoich znajomych.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200317 osób.
realizacja 2011: studio fabryka