Aktualności

26 stycznia 2014

Można! Raczej trzeba zagłosować na KGW Gogolewo

Wzorem cieszącego się ogromnym zainteresowaniem plebiscycie na najpopularniejszego proboszcza Powiatu Gostyńskiego redakcja gostyń24.pl prowadzi już nowy . Tym razem nowy konkurs to "Plebiscyt na Najlepsze Koło Gospodyń Wiejskich w Powiecie Gostyńskim". Zażarta walka między kołami już trwa.

» czytaj więcej..
26 stycznia 2014

Balik przebierańców na tzw.kółku

W ubiegłym tygodniu podczas cotygodniowych zajęć na sali wiejskich dla dzieci odbył się " Balik przebierańców". Przedział wiekowy uczestniczących w tych zajęciach jest spory to i przebrania były różne. Jednak cel założony przez opiekuna grupy , panią Marię Poprawa, został osiągnięty. Dzieci bawiły się doskonale.

» czytaj więcej..
24 stycznia 2014

Zebranie wiejskie - choć osób jak na imieninach

W dniu 23 stycznia 2014r odbyło się zebranie wiejskie. Tematami przewodnimi były problemy społeczne występujące w Gminie Krobia oraz ewentualne wprowadzenie płatnej strefy parkowania w Krobi. Niestety mimo, jak przekonywał Sołtys , licznych ogłoszeń frekwencja mieszkańców Gogolewa była bardzo niska.

» czytaj więcej..
06 stycznia 2014

WOŚP zagra w Krobi

12 stycznia 2014 roku, Gminne Centrum Kultury i Rekreacji im. Jana z Domachowa Bzdęgi w Krobi zaprasza na 22 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku Orkiestra zagra " Na ratunek" na zakup specjalistycznego sprzętu dla dziecięcej medycyny ratunkowej i godnej opieki medycznej seniorów.

» czytaj więcej..
02 stycznia 2014

Babski kabaret w Gostyniu

Gostyński Ośrodek Kultury “Hutnik” zaprasza na “Babski kabaret”. Trzy doskonale znane artystki: Emilia Krakowska, Barbara Wrzesińska i Lidia Stanisławska zaprezentują program pod tytułem “Old Spice Girls”. Sukces tego oryginalnego występu kabaretowego leży przede wszystkim w kreacjach trzech wspaniałych artystek o dużym i zróżnicowanym dorobku scenicznym. Lidia Stanisławska przywołuje piosenkę literacko-kabaretową minionych lat, okraszoną anegdotą i dowcipem. Barbara Wrzesińska w natchnieniu cytuje poezje Juliana Tuwima wskrzeszając ducha kabaretu lat 20. zaś Emilia Krakowska z lubością parodiuje współczesne kobiety. Łączy je poczucie humoru, wyczucie nonsensu sytuacyjnego… żartobliwy stosunek do płci przeciwnej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200741 osób.
realizacja 2011: studio fabryka