Aktualności

29 sierpnia 2012

Kawalerowie znów wygrali

Liczna grupa mieszkańców Gogolewa zgromadziła się w ubiegłą niedzielę na miejscowym boisku aby dopingować swoje dzieci, swoich członków rodzin czy sąsiadów. Aura okazała się łaskawa i po krótkich ale intensywnych opadach deszczu ponownie pojawiło się słońce. Wspomniany opad okazał się jednak nie bez znaczenia w dalszym ciągu rozgrywek.

» czytaj więcej..
21 sierpnia 2012

Mecz Dożynkowy 2012 -plakat

Zgodnie z zapowiedzią w najbliższą niedzielę tj. 26 sierpnia, od godz. 15.00 rozpoczną się rozgrywki piłkarskie w Gogolewie. Serdecznie zapraszamy do udziału w meczach zarówno piłkarzy jak i kibiców.

» czytaj więcej..
14 sierpnia 2012

Mecz Dożynkowy 2012

Podobnie jak w ubiegłym roku w Gogolewie z okazji dożynek odbędą się rozgrywki piłkarskie. Zapoczątkowany rok temu pomysł spotkał się z dużym zainteresowaniem, zarówno uczestników meczów jaki i sporej grupy mieszkańców naszej wsi , która żywiołowo kibicowała.

» czytaj więcej..
10 sierpnia 2012

Dni Krobi - plan imprez

Tegoroczne święto gminy Krobia zaplanowano na kilka dni . Główne imprezy odbędą się w dniach od 31 sierpnia do 02 września br. . Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i wydarzeń sportowych. Tradycyjnie już odbędzie się Turniej Wsi gdzie w konkurencjach sprawnościowych konkurują mieszkańcy wsi z naszej gminy. Z pewnością będzie ciekawie.

» czytaj więcej..
10 sierpnia 2012

Odpust i dożynki na Świętej Górze

Tradycyjnie 15 sierpnia na Świętej Górze odbywa się Odpust Wniebowzięcia Matki Bożej połączony z obchodami Dożynek Powiatowych.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200627 osób.
realizacja 2011: studio fabryka