Aktualności

08 marca 2013

Manifestujmy licznie i pokojowo

Stowarzyszenie „Nasz Dom” przy współpracy z Gminą Krobia zaprasza wszystkich , którzy są przeciwni ewentualnej budowy odkrywki na naszej ziemi. Pokojowa Manifestacja odbędzie się w sobotę 16 marca , a rozpocznie się Mszą św. o godzinie 12.00 w kościele w Krobi.

» czytaj więcej..
07 marca 2013

Miła atmosfera i dobra zabawa

Zbliża się Dzień Kobiet i właśnie z tej okazji w ostatnią środę, czyli 06 marca br., mieszkanki Gogolewa spotkały się na sali wiejskiej, aby wspólnie celebrować swoje święto. Inicjatorem uroczystości był oczywiście Zarząd Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie. Organizatorzy zadbali o każdy aspekt imprezy, aby uczestniczki dobrze się bawiły, ale równocześnie czegoś nowego się dowiedziały. Oczywiście był także czas na wspólne rozmowy i plany dotyczące działalności KGW w najbliższej przyszłości.

» czytaj więcej..
04 marca 2013

Czar starych fotografii z Gogolewa i okolic

Dla nielicznych to wspomnienia, dla większości z nas lekcja historii i moc tajemnic. To wszystko niosą za sobą zamieszczone poniżej stare fotografie. Pochodzą one z lat ok. 1934- 1941 i w większości robione były w Gogolewie. Z pewnością są na nich dawni mieszkańcy naszej wsi.

» czytaj więcej..
01 marca 2013

Czy to już prawdziwy koniec zimy w Gogolewie?

Choć jeszcze parę dni temu za oknami oglądaliśmy śnieżną zimę i kszątaliśmy się z łopatami odśnieżając swoje posesje, to niektórzy synoptycy przewidują ,że to koniec tej zimnej pory roku. Dla niedowiarków powyższej tezy mam pewien dowód. Ale czy tak będzie czas pokaże.

» czytaj więcej..
01 lutego 2013

RUSZY AMATORSKA LIGA PIŁKI NOŻNEJ NA KOMPLEKSIE SPORTOWYM

Gminne Centrum organizuje na kompleksie sportowym „Moje Boisko Orlik 2012” Krobia ul. Targowa, Amatorską Ligę Piłki Nożnej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200479 osób.
realizacja 2011: studio fabryka