Aktualności

23 maja 2013

Z okazji Dnia Matki o zdrowym odżywianiu

Z okazji zbliżającego się Dnia Matki , w środę 22 maja br., spotkały się panie z miejscowego Koła Gospodyń Wiejskich. W spotkaniu tym uczestniczyli także zaproszeni goście, którzy przekonywali do zdrowego odżywiania się.

» czytaj więcej..
21 maja 2013

Zaproszenie dla miłośników muzyki chóralnej

Gmina Krobia, Powiat Gostyński oraz Parafia pw. św. Mikołaja w Krobi , zapraszają 28 maja br. na koncert chórów.

» czytaj więcej..
21 maja 2013

Gogolewscy strażacy ponownie na tronie

12 maja na stadionie sportowym w Pudliszkach odbyły się Miejsko -Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze jednostek ochotniczych straży pożarnych z terenu gminy Krobia, których organizatorem był Zarząd Oddziału Miejsko - Gminnego ZOSP RP w Krobi oraz Gmina Krobia. Z sukcesem wystartowali nasi strażacy, którzy w kategorii męskich drużyn pożarniczych okazali się NAJLEPSI.

» czytaj więcej..
12 maja 2013

Nie ma lepszego od Jana Pawła II / foto

W piątek 10 maja br., zgodnie z zapowiedzią, młodzież Zespołu Szkół w Gostkowie zaprezentowała program artystyczny pod hasłem :" Wieczornica - Ojcu Świętemu Śpiewajmy". Cały ich występ w kościele, w Nieparcie, poświęcony był życiu i działalności Karola Wojtyły , później papieża, a dziś błogosławionego Jana Pawła II.

» czytaj więcej..
08 maja 2013

Ojcu Świętemu Śpiewajmy

Tradycyjnie już, z okazji rocznicy beatyfikacji Jana Pawła II ,młodzież z Zespołu Szkół w Gostkowie przygotowała program artystyczny poświęcony naszemu wielkiemu rodakowi. Wieczornica odbędzie się 10 maja br.,o godz. 19 w kościele parafialnym w Nieparcie.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200947 osób.
realizacja 2011: studio fabryka