Aktualności

18 listopada 2013

Sylwester 2013/2014 w Gogolewie

Zbliża się koniec roku, dlatego warto zaplanować Sylwestra. Może w Gogolewie?

» czytaj więcej..
27 października 2013

Traktujmy ziemię jak pożyczoną od naszych dzieci,a nie odziedziczoną po naszych rodzicach ..

"Traktujmy ziemię jak pożyczoną od naszych dzieci, a nie odziedziczoną po naszych rodzicach i przodkach" - nawoływał jeden z prelegentów podczas Konferencji dotyczącej zagrożeniom wiążącym się z powstaniem kopalni odkrywkowej węgla brunatnego. W Gogolewie odbyło się jedno z czterech spotkań z naukowcami, które zorganizowano także w Krobi oraz w szkołach ponadgimnazjalnych w Krobi i Grabonogu. Konferencję zorganizowała gmina Krobia i Stowarzyszenie "Nasz Dom".

» czytaj więcej..
26 października 2013

Rok po wypadku Adasia w programie w TVP

Minął ponad rok od sprawy,którą zbulwersowani byli mieszkańcy Gogolewa i nie tylko. Interesowały się nią wszystkie ogólnopolskie media. 24 października 2013r., w programie TVP2 " Pytanie na śniadanie " gościem był, poszkodowany wtedy młody mieszkaniec naszej wsi Adaś z rodzicami Katarzyną i Marcinem oraz Rzecznik Praw Pacjenta pani Barbara Kozłowska.

» czytaj więcej..
25 października 2013

Zagłosuj na swojego proboszcza

Cenisz swojego proboszcza? Uważasz, że dobrze wypełnia swoją misję i obowiązki? Teraz możesz wyrazić to, głosując w sms-owym plebiscycie na Ulubionego Proboszcza Powiatu Gostyńskiego! To pierwszy tego typu ranking organizowany na naszym terenie. Zapraszamy do oddania głosu na naszego proboszcza.

» czytaj więcej..
20 października 2013

Konferencja poświęcona zagrożeniom związanym z powstaniem kopalni

Gmina Krobia oraz członkowie Stowarzyszenia "Nasz Dom" zapraszają na konferencję poświęconą zagrożeniom związanym z powstaniem kopalni odkrywkowej węgla brunatnego. W czwartek, 24.10.2013r o godz. 17 w Krobi , w Kinie Szarotka oraz o godz 20 w Gogolewie , w sali wiejskiej.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7192067 osób.
realizacja 2011: studio fabryka