Aktualności

30 marca 2014

Odnawialne Źródła Energii – inwestycją w przyszłość

Wraz z wejściem w życie ustawy o odnawialnych źródłach energii pojawi się szansa na powstanie polskiej branży energetyki obywatelskiej, którą będą tworzyć (gospodarstwa domowe i rolne, wspólnoty lokalne, spółdzielnie mieszkaniowe, przedsiębiorcy czy jednostki samorządu terytorialnego). Oznacza to, że prąd będzie wytwarzany przez konsumentów energii elektrycznej. Firma Lion Energy Group zaprasza na spotkanie osoby, zainteresowane tematyką pozyskiwania elektryczności z energii światła słonecznego. Na spotkaniach, dotyczących fotowoltaicznych źródeł energii elektrycznej, poruszona zostanie m.in. kwestia dofinansowania budowy instalacji, umożliwiających pozyskiwanie bezpłatnej energii elektrycznej. Spotkanie odbędzie się w 2 kwietnia w Gogolewie o godz.19.

» czytaj więcej..
07 marca 2014

KGW spotkało się z okazji Dnia Kobiet

Od wielu już lat członkinie, Koła Gospodyń Wiejskich w Gogolewie, spotykają się aby razem uczcić swoje święto. Nie inaczej było w tym roku. Spotkanie to odbyło się w poniedziałek 3 marca.

» czytaj więcej..
06 marca 2014

Nikt o zdrowych zmysłach nie myślał o powstaniu tam kopalni

Zgodnie z wcześniejszym wpisem, w ubiegłą sobotę, Ogólnopolska Telewizja TVR wyemitowała reportaż dotyczący ewentualnym powstaniu kopalni na naszym terenie.

» czytaj więcej..
23 lutego 2014

TVR ponownie z rolnikami przeciwko kopalni

Ogólnopolska Telewizja TVR ponownie zajęła się tematem protestów przeciwko powstaniu na naszym terenie kopalni odkrywkowej. 22 lutego br., w Nieparcie odbyło się spotkanie protestujących, podczas którego nagrywany był materiał filmowy.

» czytaj więcej..
23 lutego 2014

Obcinka gałęzi na cmentarzu

22 lutego br. , na prośbę księdza proboszcza , strażacy z OSP Gogolewo wraz z mieszkańcami naszej wsi , którzy wyrazili chęć pomocy pracowali na cmentarzu parafialnym w Nieparcie. Praca ich polegała na usunięciu niebezpiecznych , podczas wiatrów, gałęzi.

» czytaj więcej..
Stronę odwiedziło 7200025 osób.
realizacja 2011: studio fabryka